Są wieści z frontu. W nocy doszło do uderzenia, które przewidział Krzysztof Jackowski

Są wieści z frontu. W nocy doszło do uderzenia, które przewidział Krzysztof Jackowski Źródło: screen/youtube/

Krzysztof Jackowski znów miał rację? W mediach pojawiły się niepokojące informacje, które potwierdzają wizję, jaką jakiś czas temu wygłosił znany jasnowidz. Aż trudno w to uwierzyć.

Krzysztof Jackowski regularnie zwraca się do Polaków, mówiąc o swoich wizjach nie tylko na temat najbliższych wydarzeń w Polsce, ale również na całym świecie. Niejednokrotnie zapowiadał potworne wydarzenia, które zaważyłyby o losach ludzkości, jednak wielu sceptycznie do nich podchodziło i nie dowierzało, że coś podobnego rzeczywiście mogłoby mieć miejsce. 

Tymczasem media obiegają wstrząsające informacje z frontu. Okazuje się, że doszło do uderzenia, które nie tak dawno przewidział jasnowidz z Człuchowa. Wygląda na to, że po raz kolejny miał rację, a jego najczarniejszy scenariusz może się sprawdzić. Rodacy są zaniepokojeni takim obrotem spraw. 

Nieprawdopodobne wieści z frontu. Krzysztof Jackowski przewidział, że dojdzie do uderzenia? 

Warto zaznaczyć, że najpopularniejszy polski jasnowidz już od jakiegoś czasu zapowiada, że wielki światowy konflikt jest znacznie bliżej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać. Jackowski ogłosił również, które państwa wezmą udział w konflikcie. Polacy nie mogą uwierzyć, że właśnie doszło do zapowiadanego przez niego uderzenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jak podaje Wirtualna Polska, w środę wieczorem Turcja wysłała jeszcze więcej żołnierzy na granicę z Syrią i może to oznaczać początek wielkiej tragedii. To operacja "Wiosna pokoju", która została skierowana przeciwko bojownikom kurdyjskiej policji Powszechnej Jednostki Ochrony w północnej Syrii. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa

2. Piechociński przekazał druzgocące informacje o strasznej chorobie. Codziennie uśmierca 33 Polaków

Jest to jeden z większych zwrotów w czasie 8-letniej wojny i jak podano, od momentu rozpoczęcia operacji przy pomocy lotnictwa i haubic przeprowadzono już ataki łącznie na 181 celów. Głos w tej sprawie zabrał prezydent USA, Donald Trump, który oznajmił, że w żaden sposób nie popiera ataku i stanowczo nazwał go "złym pomysłem". W tym czasie kraje europejskie wezwały Ankarę do zatrzymania "Wiosny pokoju". Egipt jest wstrząśnięty i stara się zapobiec dalszemu rozwojowi operacji. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje produkt i bije na alarm. Jest tak NIEBEZPIECZNY, że zwrócisz go bez paragonu
  2. W dniu ślubu dostała list od byłego kochanka. Przeczytał go jej narzeczony i momentalnie zemdlał
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: wirtualna polska 

Następny artykuł