Krzysztof Jackowski ukrywał sekret
WLODEK STUDZINSKI East News
Irmina Jach - 10 Września 2020

Żona Jackowskiego przerwała milczenie. Ujawniła największy sekret jasnowidza, wszyscy zaniemówili

Krzysztof Jackowski przed sześcioma laty poślubił swoją dużo młodszą ukochaną, Katarzynę. Wszystko wygląda na to, że tworzą udaną, szczęśliwą parę. Wizjoner, po niespodziewanym rozstaniu z byłą żoną, przez wiele lat samotnie wychowywał dzieci. Nowa partnerka zrobiła wiele, by zaprzyjaźnić się z pociechami męża. Teraz postanowiła zdradzić jego największy sekret.

Krzysztof Jackowski przez lata przeżywał dramat. Gdy jego pierwsza żona, Elżbieta, postanowiła go opuścić, musiał samotnie wychowywać ich wspólne dzieci. Sześć lat temu jego drogi skrzyżowały się z dziewiętnaście lat młodszą Katarzyną Gliszczyńską. Kobieta sprawiła, że życie wizjonera z Człuchowa ponownie nabrało sensu. Okazało się, że zakochanych łączy niesamowita, metafizyczna więź.

Aktorka nie żyjeZ ostatniej chwili: Nie żyje uwielbiana aktorka, znana z największych hitów na TVP, TVN i PolsacieCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ma dużo młodszą żonę

Żona jasnowidza z Człuchowa niemal natychmiast podbiła jego serce. Niemal od początku wiedział, że powalająco piękna blondynka będzie trwała przy jego boku do końca życia. Katarzyna Gliszczyńska pomogła odzyskać mu wiarę w życie i poczucie stabilności. Bez niej jego codzienność była zdecydowanie mniej szczęśliwa. Zakochani poznali się dzięki wspólnej znajomej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

- Byłam w pewnym problemie osobistym, chciałam porady i poprosiłam ją o to spotkanie, żeby je zorganizowała. No i oczywiście spotkaliśmy się. Najśmieszniejsze z tego wszystkiego było to, że mąż powiedział takie jedno zdanie, żebym skończyła to co zaczęłam, a poznam niedługo kogoś i będę szczęśliwa - zdradziła Katarzyna Gliszczyńska.

Duża różnica wieku nigdy nie była problemem ani dla młodej blondynki, ani dla dzieci z poprzedniego małżeństwa Krzysztofa Jackowskiego. Jasnowidz bał się jednak, że anonimowi ludzie będą negatywnie oceniać łączącą ich relację. Jego żona zdradziła, że nie mógł poradzić sobie także z kompleksami i zazdrością. Wizjoner skrywał ten sekret przez wiele lat, nie spodziewał się, że kiedykolwiek ujrzy światło dzienne. Ukochana przypomniała jednak jego wypowiedź sprzed lat.

Dzisiaj grzeje:

1. Właśnie ogłoszono, od 16 września wchodzi w życie nowy zakaz. Wielki cios dla wielu Polaków
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Mamy potwierdzenie, koronawirus na stypie. Sanepid pilnie szuka uczestników

- Miałem z tego powodu kompleksy i to bardzo duże. Pamiętam, jak Kasia prosiła, żebyśmy poszli gdzieś do restauracji, do kawiarni, to ja mówiłem "nie". Zawsze sobie wyobrażałem jedną scenę - że któregoś dnia podejdzie jakiś młodzieniec przystojny z kwiatami i powie: "Bardzo pana przepraszam. Tak mi się pana córka podoba, chciałbym się przedstawić przy panu" - mówił wizjoner.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "M jak miłość" nie chce niczego ukrywać. Dramatyczne wyznanie w programie na żywo
  2. Kolejne szkoły zamknięte. Czy czeka nas powrót do nauki zdalnej?
  3. Żona Małysza pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jedno, zapomniała stroju kąpielowego?
  4. Emeryci odzyskają ogromne pieniądze? Rząd zapowiedział ogromne zmiany
  5. Dramat Maryli Rodowicz. Musi pogodzić się z wielką stratą, przykre
  6. Zrozpaczona Gessler ma dość, nie mieli dla niej żadnej litości. "Kąsacie, aby bolało”, wystosowała dramatyczny apel

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Dzień Dobry TVN

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News