Krzysztof Jackowski miał wizję
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Monika Majko - 9 Września 2020

Zacznie się już niebawem. Jackowski przekazał wizję wywołujące przerażenie

Krzysztof Jackowski przekazał fanom kolejną wizję, tym razem przewidywania jasnowidza z Człuchowa są wyjątkowo niepokojące. Według wizjonera wszystko zacznie się już w listopadzie, Polaków czekają trudne chwile. Przepowiednia Jackowskiego na jesień 2020 jest porażająca.

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, tym razem dotyczącą niedalekiej przyszłości. Jasnowidz z Człuchowa podzielił się jej treścią ze swoimi fanami w nowym filmie na kanale YouTube. Przewidywania wizjonera na jesień 2020 są wyjątkowo niepokojące, zacznie się już w listopadzie.

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą najbliższych wydarzeń

Jasnowidz z Człuchowa przekazał swoim fanom treść kolejnej wizji, tym razem jego przepowiednia jest wyjątkowo niepokojąca. Jesień 2020 roku ma być początkiem przerażających wydarzeń, który wpłyną nie tylko na Polskę, ale i na cały świat.

Gienek Loska nie żyjeNagła, tragiczna wiadomość. Nie żyje Gienek LoskaCzytaj dalej

- Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili - wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie - powiedział jasnowidz na swoim kanale.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

TVP aktor zaskakująca metamorfozaZaskakująca metamorfoza gwiazdy serialu emitowanego na TVP. Mało kto dziś go rozpoznaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski zapowiada, że wszystko zacznie się w listopadzie

Jackowski w czasie swojej wizji poczuł wyraźną obawę o losy Polski. Jasnowidz przewiduje, że na świecie wydarzy się coś, co zupełnie wszystkich zaskoczy.

- Niepokoi mnie to, co poczułem: będzie stał premier i mówił przed kamerą. Czyli te działania na świecie staną się nagle, nie będzie przymiarek, nie będzie czasu. To się wydarzy nagle. Nagle, ale z potężnym impetem- na tyle nagle, ze premier będzie czuł się zobowiązany powiedzieć "zapewniam wszystkich obywateli, że rząd będzie robił wszystko, żeby w Polsce się to nie stało, żeby do Polski to nie doszło". Jeżeli to by miało sens, to wygląda to bardzo groźnie - wyznał Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Ostatnie chwile Gienka Loski doprowadzają do płaczu. Mało kto wiedział, co działo się za zamkniętymi drzwiami
2. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie
3. Nagle Szumowski przerwał wywiad na żywo i zrobił powalającą rzecz. Widzowie nie wierzyli własnym oczom, kto by pomyślał?

Według Jackowskiego, listopad 2020 roku jest tylko początkiem tego, co nieubłaganie nadchodzi. Według Jasnowidza, jest to umowna data graniczna, choć właśnie w tym miesiącu mają pojawić się pierwsze niepokojące sygnały.

- Ja nie chcę takich rzeczy mówić, ale będą żądania, prośby, żebyśmy masowo oddawali krew. Czyli coś na świecie się takiego wydarzy, że będzie dużo krwi potrzebne. Będą też informacje codzienne, takie jak teraz są ile osób zachorowało na koronawirusa, ile umarło ile ozdrowiało, tak będziemy przyzwyczajeni też do meldunków o stanie skażenia w Polsce. Zrozumcie, ja mówię wam rzeczy wagi bardzo dużej. Żeby było jasne, nie lokalizuję tego na listopad. Listopad jest progiem, ale też nie wykluczam, że to się może zdarzyć już za progiem - przekazał Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" Polsatu po raz pierwszy o swoim dzieciństwie. "Musieliśmy sobie radzić"
  2. Milionerzy: Dostał niezwykle ciężkie pytanie za 40000 zł. Znasz poprawną odpowiedź?
  3. Dramat w rodzinie Lisów, ciężka choroba wygrała. Hanna przeżywa żałobę, zmarła jej matka
  4. Łukasz Szumowski zdradził, co czeka nas jesienią. Wszystko poszło na antenie na żywo
  5. Mamy potwierdzenie. Zapadła zaskakująca decyzja związana z pogrzebem Gienka Loski
  6. Trick rodem z PRL-u. Kotlety schabowe można zrobić z mięsa mielonego, znamy przepis

Kobieta skorzystała z obowiązującego prawa, to nie była łatwa decyzjaOtworzył drzwi kobiecie, która wręczyła mu noworodka i uciekła. Nie do uwierzenia, co stało się z dzieckiemCzytaj dalej

Źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News