Krzysztof Jackowski miał bezlitosną wizję o złych ludziach. Powiedział, co się z nimi stanie po śmierci

Krzysztof Jackowski miał bezlitosną wizję o złych ludziach. Powiedział, co się z nimi stanie po śmierci Źródło: Screen/ YouTube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski dzieli się swoimi refleksjami na temat innych rzeczywistości. Słynny jasnowidz jest przekonany, że nasz świat nie jest jedynym. Nie ma też pozytywnych wieści dla złych ludzi - po śmierci mogą mieć problem.

Krzysztof Jackowski to postać budząca kontrowersje. Dla jednych to showman, sięgający dla sławy i pieniędzy po nadprzyrodzoną tematykę. Inni uważają, że jasnowidz z Człuchowa rzeczywiście ma dar, jest wrażliwy na świat nadnaturalny i faktycznie widzi więcej, niż mickiewiczowskie "mędrca szkiełko i oko". Nic dziwnego, że filmy publikowane na jego kanale na YouTube zawsze mają dużą oglądalność.

Krzysztof Jackowski jest pewien, że istnieją inne rzeczywistości

O Krzysztofie Jackowskim mówi się najwięcej, gdy pomaga policji w głośnych śledztwach. Jasnowidz często współpracuje ze służbami w trudnych do wyjaśnienia sprawach kryminalnych, wspiera też załamane rodziny, które bezskutecznie próbują znaleźć zaginionych bliskich. Ostatnio brał udział w poszukiwaniach miliardera Piotra Woźniaka-Staraka.

Jednak jasnowidz z Człuchowa pomaga także w inny sposób - dzieląc się swoimi wizjami. Nie zawsze są to przerażające przepowiednie o nadchodzących wojnach czy kataklizmach, choć z pewnością to one najbardziej działają na wyobraźnię. Krzysztof Jackowski ma jednak wiele do powiedzenia na różne tematy. Ostatnio nagrał film, w którym mówi o istnieniu innych rzeczywistości. To nie jest dobra wiadomość dla złych ludzi.

Przestroga Jackowskiego. "Wypada nam wejść na salony?"

Zdaniem jasnowidza nie można zamykać się w jednej rzeczywistości - tej, która wydaje nam się fizyczna. Nie można myśleć, że jest tylko "tu i teraz". Krzysztof Jackowski jest przekonany, że istnieje inna, docelowa rzeczywistość, w której obowiązują inne zasady. Podaje przykład, że w tym innym świecie można np. przywołać wspomnienie i emocje towarzyszące temu wspomnieniu -przeżyć je na nowo.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jackowski zaznacza przy tym, że nie można lekceważyć żadnego świata i żadnego życia. Każde, także obecne życie, jest bardzo ważne, ponieważ nasze działania tworzą budulec dla rzeczywistości, w której żyjemy. Jak twierdzi jasnowidz, każdy buduje świat. Dlatego uważa, że bardzo ważne jest, byśmy postępowali moralnie względem siebie i innych. Jeżeli ktoś jest podły, to tworzy ze złego materiału. 

Dzisiaj grzeje: 1. Rodzice opłakiwali śmierć 2-letniego syna przy jego zwłokach. Po 2 godzinach dziecko obudziło się i skierowało do taty prośbę
2. Legendarna polska wokalistka zmarła na ulicy, idąc na zakupy. Ludzie przechodzili obok, nikt jej nie pomógł. Dziś mogłaby jeszcze żyć

Krzysztof Jackowski nie ma więc dobrych wieści dla postępujących niemoralnie. Porównuje ich do osób ubrudzonych w błocie. I pyta retorycznie, używając obrazowego porównania, czy jeśli jest się brudnym, wypada "wejść na salony, gdzie jest pięknie, czysto i schludnie?" Źle postępujący nie będą tam pasować, więc nie będzie tam dla nich miejsca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś klientem Play? No to masz problem. Sieć "nie widzi negatywnych skutków podwyżek cen"
  2. Najnowsze zdjęcia ciężko chorej aktorki. Wypadły jej wszystkie włosy, jej wygląd rozdziera serce
  3. Gdy zorientowała się, po co naprawdę wziął ślub, było już za późno. Popełniła błąd, który zrujnował kobietę na lata
  4. Walił psem o ziemię, aż ten umarł. "Jeśli wasze psy nie robią tego, co chcecie, to je zjedzcie"
  5. Znaki zodiaku mówią więcej niż najlepszy jasnowidz. Oto największe zagrożenia dla każdego z nich

Źródło: YouTube 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News