Krzysztof Jackowski miał wizję
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Monika Majko - 9 Listopada 2020

Jackowski powiedział, co ma wydarzyć się w Boże Narodzenie. Bardzo niepokojące

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, tym razem dotyczącą tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Słowa jasnowidza zaskoczyły wiele osób.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się z internautami swoimi nowymi wizjami. Tym razem słynny jasnowidz z Człuchowa przedstawił swoje przewidywania dotyczące tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Wiele osób było zaskoczonych słowami wizjonera.

Krzysztof Jackowski udostępnił w sieci nowe nagranie

Słynny jasnowidz z Człuchowa od jakiegoś czasu prowadzi na platformie YouTube swój kanał, na którym regularnie prowadzi transmisje w czasie których rozmawia ze swoimi obserwującymi, dzieli się z nimi najnowszymi wizjami i przeczuciami, a także komentuje bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie.

Zacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaZacznie się już dziś o 14:00, służby z całego kraju w pełnej gotowości. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

W ostatnich nagraniach Krzysztof Jackowski często komentował napiętą sytuację w Polsce, związaną zarówno z gwałtownie rozwijającą się pandemią koronawirusa w naszym kraju, jak również trwającym strajkiem kobiet, który wybuchł po ogłoszeniu przez Trybunał Konstytucyjny kontrowersyjnego wyroku w sprawie zaostrzenia prawa aborcyjnego.

Jasnowidz okazał kobietom pełne wsparcie i poparł protestujące Polski, które od 22 października wychodzą na ulice w całym kraju. Człuchowski wizjoner ostrzegał również Jarosława Kaczyńskiego przed możliwymi konsekwencjami polityki prowadzonej przez partię, której szefuje polityk.

- W PiS-ie nastąpi decyzja, która będzie miała związek albo z panem Kaczyńskim, albo coś się z panem Kaczyńskim stanie, albo z całym PiS-em. Ta sytuacja, która jest, nie zakończy się normalnie - zapowiadał Krzysztof Jackowski.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał wizję dotyczącą tegorocznego Bożego Narodzenia

W najnowszym filmie Krzysztof Jackowski postanowił z kolei podzielić się z widzami przewidywaniami, dotyczącymi tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Według wizjonera, świętowanie w tym roku będzie dziwne i inne, niż do tej pory.

- Święta Bożego Narodzenia będą to święta dziwne i inne. Mam wrażenie, że w Polsce będzie, jeżeli coś się zacznie, duży strach. Mniej bezpiecznie przez ten strach będzie niż w Wielkiej Brytanii, ale uważam, że na razie to będzie strach - wyznał Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Do późnych godzin tłumy stały i skandowały pod kurią. Domagały się sprawiedliwości, chodzi o kardynała Dziwisza

2. Radiozet przekazało zatrważającą wiadomość. Sprawdza się najgorszy scenariusz, Polki i Polacy wstrzymali oddech

3. Lech Wałęsa przekazał smutną wiadomość. Współczujemy

- Jeżeli się coś, nie daj Boże, zaczęłoby dziać w Europie, czy na Bliskim Wschodzie, to dziwnym trafem, ale mam wrażenie, że bardzo niefortunnie Polska, Czesi i Słowacja, że tutaj te trzy kraje mogą być wykorzystane do czegoś, co przez inne państwa może być uznane, że bierzemy w czymś udział. A tak prawdę mówiąc to ktoś będzie korzystał z naszych ziem - dodał wizjoner z Człuchowa.

Słowa jasnowidza wstrząsnęły internautami, a wiele osób jest zaniepokojonych jego wizją. Nie brakuje jednak Polaków, którzy sceptycznie podchodzą do rzekomego daru Krzysztofa Jackowskiego. To, czy słynny wizjoner miał rację, okaże się w grudniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wierna suczka nagle podeszła do trumny właściciela. Żona zmarłego nie mogła uwierzyć
  2. Tragiczne wiadomości obiegły świat. Nie żyje jedna z największych legend NBA, był kochany przez miliony fanów
  3. Wykryto nieprawidłowości w intratnym interesie Tadeusza Rydzyka, w akcji prokuratura. Reakcja służb jest zaskakująca
  4. Dziś wszedł w życie nowy zakaz obowiązujący wszystkich Polaków. Fatalne wiadomości, należy wiedzieć
  5. Grób legendy TVP doszczętnie zniszczony, trudno znaleźć go na cmentarzu. Bardzo przykry widok
  6. Niesamowite spotkanie na dnie oceanu. Niezwykle rzadki okaz, naukowcy nie mogli uwierzyć
  7. 11 listopada 1918 w prasie dominowało jedno słowo. Nie było mowy o "niepodległości"
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Plotek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News