Słynny biznesmen ujawnił nieznane fakty o Jackowskim i jego żonie. Jest zaskoczenie

Słynny biznesmen ujawnił nieznane fakty o Jackowskim i jego żonie. Jest zaskoczenie Źródło: YouTube / Super Expres

Krzysztof Jackowski to bez wątpienia najsławniejszy polski jasnowidz. Jego przepowiednie wpływają na tysiące osób. Niedawno znany biznesmen wypowiedział się na jego temat publicznie.

Krzysztof Jackowski, to najbardziej znany polski jasnowidz. Jego wizje wpływają na tysiące osób. Jedni bezgranicznie mu ufają, inni uważają jego przepowiednie za kompletne bzdury. Na temat Jackowskiego wypowiedział się niedawno słynny biznesmen. Ujawnił nieznane wcześniej informacje.

Krzysztof Jackowski jest bardzo kontrowersyjną postacią

Jasnowidz w wywiadzie dla "Expresu Bydgoskiego" przyznał się do tego, że często zdarza mu się mylić, ale jednak wizji trafnych ma zdecydowanie więcej niż tych nietrafionych. Jedno jest pewne: jego przepowiednie zawsze są szeroko dyskutowane. O mężczyźnie postanowił wypowiedzieć się słynny biznesmen, Zbigniew Stonoga. Panowie spotkali się już lata temu, ale wtedy nie zacieśnili znajomości. Wydarzyło się to zdecydowanie później.

Krzysztof Jackowski poznał Zbigniewa Stonogę już lata temu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zbigniew Stonoga ponownie spotkał Jackowskiego, kiedy w 2016 roku przeżywał trudne momenty w związku ze śmiercią rodziców. Jasnowidz bardzo mu wtedy pomógł. Stonoga jest mu wdzięczny do dzisiaj, zostali serdecznymi przyjaciółmi.

- Bez wątpienia nie przeżyłbym tamtych dni bez Jego pomocy, bez Jego nadziei - napisał Zbigniew Stonoga na Facebooku.

Dzisiaj grzeje: 1. Odkryła, że mąż ją zdradza. Wysłała mu wiadomość ze zdjęciem, przez którą od razu pożałował skoku w bok
2. Straszny wypadek 46 Polaków za granicą. Doniesienia przyprawiają o ciarki

Biznesmen wyraża się w samych ciepłych słowach nie tylko o wizjonerze, ale również o jego rodzinie. Pochwalił w swoim poście gościnność i życzliwość obecnej żony Jackowskiego, Katarzyny. I zdradził tajemnicę ich domu.

- Kasia, żona Krzysztofa, jest akompaniamentem jego wartości i życzliwości. Gdy przyjeżdża się do domu Państwa Jackowskich, na stole stoi wszystko co najsmaczniejsze, przyozdobione w serdeczność - dopisał w poście Stonoga.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drastyczna podwyżka podatku OPUSTOSZY PORTFELE setek tysięcy Polaków. Ceny wzrosną nawet o 150 proc.
  2. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
  3. 63-latka zgwałciła nastolatka. Znaleziono zwłoki jej męża, dalsze ustalenia są straszne
  4. Na pierwszej randce wylądowali w łóżku. Puściły mu wszelkie granice, a to co z nią zrobił sprawia, że włosy stają dęba
  5. Jej córeczka nigdy nie jadła chleba, cukru czy masła. Przez dziwaczną dietę jest najzdrowszym dzieckiem świata

źródło: Super Express

Następny artykuł