Media twierdzą, że najczarniejsza wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Przedstawiają straszne dowody

Media twierdzą, że najczarniejsza wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Przedstawiają straszne dowody Źródło: youtube.com/ FAKT24.PL

Krzysztof Jackowski swego czasu miał dość przerażającą wizję, która miała spełnić się już we wrześniu. Jasnowidz zapowiadał duży konflikt zbrojny, który miał wciągnąć naszą armię w największą wojnę od lat. Część mediów twierdzi, że ta przepowiednia zaczęła spełniać się na naszych oczach. Te dowody dają do myślenia.

Krzysztof Jackowski przed kilkoma tygodniami zszokował swoich widzów przerażającą wizją wojny, która miała wybuchnąć na początku września. Od zapowiedzi jasnowidza minął już jednak miesiąc i część obserwatorów zaczęła traktować słowa o trzeciej wojnie światowej jako nietrafione. Część mediów jednak broni zdania jasnowidza z Człuchowa i przytacza dowody mówiące o tym, że medium kolejny raz okazało się nieomylne.

Krzysztof Jackowski miał rację? Konflikt w Syrii

Jackowski w swoich przewidywaniach zakładał, że trzecia wojna światowa zacznie się od lokalnego konfliktu w jednym z krajów bliskiego wschodu. Dzisiaj w światowych mediach pojawiła się informacja o wtargnięciu tureckich wojsk na tereny Syrii, które są zamieszkiwane przez Kurdów, którzy do tej pory wspierani byli przez rząd USA.

- Tureckie Siły Zbrojne, razem z Syryjską Armią Narodową, właśnie rozpoczęły Operację Źródło Pokoju przeciwko terrorystom z PKK/YPG i ISIS w północnej Syrii. Naszym celem jest uniemożliwienie stworzenia korytarza terroru na naszej południowej granicy i zaprowadzenie pokoju w regionie - napisał na Twitterze prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan.

Działania tureckiej armii pokrywają się ze słowami Jackowskiego. Jeśli założymy, że jego dalsze przewidywania również się sprawdzą, świat może ogarnąć wojna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Co Jackowski przewidział dla Polski?

Jeśli wierzyć słowom Jackowskiego, polska armia odegra znaczącą rolę w konflikcie, ale dopiero w momencie, w którym USA zdecyduje się na zbrojną interwencję w Iranie. Wtedy to nasze i amerykańskie wojska dokonają inwazji na teren państwa.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje uwielbiany bohater "M jak Miłość". Fani są zrozpaczeni
2. Smutne informacje o mamie brutalnie zamordowanej 10-letniej Kristiny. Nie jest dobrze

- Wstaniemy rano i dowiemy się, że Iran został zaatakowany. Nie zawsze czas ma sens w jasnowidzeniu, ale punktem, gdzie będzie ten atak, to będzie wrzesień. Jeżeli dojdzie do ataku na Iran, Polska bardzo się zaangażuje w ten atak - przewidywało medium.

Pamiętajmy jednak, że są to jedyne przewidywania, a dopiero czas pokaże, czy będą one miały jakiekolwiek potwierdzenie w rzeczywistości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PiS zapowiedział OLBRZYMIE zmiany w zakazie handlu w niedzielę. Wejdą już niedługo
  2. Karel Gott nie żyje. Na jaw wychodzą przerażające szczegóły
  3. Planujesz zakupy w Biedronce? Lepiej uważaj, bo możesz dostać bardzo wysoki mandat
  4. Słowa Rydzyka o grzechu odbiły się już echem w całej Polsce. Teraz to dopiero dolał oliwy do ognia
  5. 2 miesiące po tragedii Agnieszka Woźniak-Starak szczerze o śmierci męża. Jej słowa rozdzierają serce
  6. SCHOROWANA SPRZĄTACZKA Z OLSZTYNA WYGRAŁA 13 MILIONÓW! A TO WSZYSTKO DZIĘKI NIEPOZORNEMU DROBIAZGOWI

Źródło: Super Express

Następny artykuł