Krzysztof Jackowski - najczarniejsza wizja
JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/ Youtube
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja

Krzysztof Jackowski nie ma żadnych wątpliwości. Znany polski jasnowidz jest przekonany, że właśnie spełnia się jego najczarniejsza wizja. Już doszło do czegoś bardzo złego. Czy kolejny raz na oczach Polaków sprawdza się wizja Jackowskiego?

Krzysztof Jackowski wielokrotnie w swoich wizjach przekazywał, co wydarzy się w kraju. Skuteczność jasnowidza wydaje się znowu potwierdzać. Sam Jackowski przyznaje, że na naszych oczach spełnia się jedna z jego najczarniejszych wizji i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości.

Pies zrobił coś niesłychanego.W transmisji na żywo prezentował prognozę pogody, nagle do akcji wkroczył jego pies. Nikt nie mógł przewidzieć konsekwencjiCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski ostrzegał przed takimi wydarzeniami

Krzysztof Jackowski nie pomylił się w swojej przepowiedni na temat tego, gdzie znajduje się ciało Kacperka. Jasnowidz niestety miał także rację co do suszy, która pojawiła się w całym kraju. Dziś okazuje się, że kolejne obrazy z wizji mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Jackowski przekazał ostatnio, co sądzi na temat wydarzeń, które mają miejsce w kraju od początku roku. Jasnowidz wyznał, że ostrzegał przed tym, jak odmienny od poprzednich lat będzie 2020 rok. Co więcej, znany jasnowidz sam jest przerażony faktem, że jego najczarniejsza wizja się sprawdza.

- Ostrzegałem przed tym. Mówiłem, że rok 2020 obedrze nas ze złudzeń i będzie to pierwszy rok czegoś, co nie będzie dobre dla nas wszystkich. Obecnie znajdujemy się już w takiej sytuacji. Mamy początek protestu przedsiębiorców w Warszawie. Myślę, że obecna sytuacja coraz bardziej będzie nas niepokoiła - przekazał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski nie ma żadnych wątpliwości, że sytuacja jest poważna

Jasnowidz przypomniał także, że już wcześniej ostrzegał Polaków, że sytuacja gospodarcza się zmieni. Dziś Krzysztof Jackowski z niepokojem patrzy na to, co dzieje się w kraju. W dalszej części swojej wypowiedzi znany jasnowidz podkreślił, że wszystko, co obecnie się dzieje w Polsce, zostało przez niego przewidziane wcześniej.

Dzisiaj grzeje:

1. Był na miejscu znalezienia ciała Kacperka. Media nie przekazały całej prawdy
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

- Zaczęło się to, przed czym już ostrzegałem. Sytuacja jest bardzo poważna! Sytuacja gospodarcza. Ale jest jeszcze coś gorszego od sytuacji gospodarczej. Mianowicie to, że jesteśmy kompletnie zdezorientowani, co tak naprawdę się dzieje. I to jest straszne i tutaj jest we mnie duży lęk - dodał Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Agnieszka Radwańska mieszka jak królowa. Pełne przepychu posiadłości budzą zachwyt (FOTO)
  3. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  4. Po cichu zapadła decyzja ws. wyborów. Weszła w życie w trybie natychmiastowym
  5. Doszło do bardzo złego. Jackowski nie ma wątpliwości, twierdzi, że spełnia się jego najczarniejsza wizja
  6. Przenigdy nie jadła równie kapitalnego rosołu. Sekret tkwi w kostce rosołowej, ale nie byle jakiej

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

źródło: SE

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News