Krzysztof Jackowski ujawnił sekret
YouTube / FAKT24.PL
Monika Majko - 9 Stycznia 2020

Krzysztof Jackowski w końcu zdecydował się ujawnić. Początek był zatrważający, opowiedział wszystko

Krzysztof Jackowski postanowił ujawnić całą prawdę o swoich słynnych przewidywaniach. Fani jasnowidza są zaskoczeni jego wyznaniem, to niezwykła historia.

Krzysztof Jackowski opowiedział w wywiadzie o początkach swoich przepowiedni. Wielbiciele słynnego jasnowidza są w ogromnym szoku, tego się nie spodziewali. Historia, którą wyjawił mężczyzna jest niezwykła. Krzysztof Jackowski przyznał, że sam był zupełnie zaskoczony tą sytuacją.

Krzysztof Jackowski wyjawił skrywaną tajemnicę

Słynny jasnowidz podzielił się z fanami historią o początkach jego niezwykłych przepowiedni. Jackowski wyznał, że najpierw miewał dziwne przeczucia przed snem, które później okazywały się słuszne. To wzbudziło nie tylko jego ciekawość, ale i niepokój. Gdy tylko próbował komuś o tym powiedzieć, nikt mu nie wierzył. Po jakimś czasie trafił na osobę, która wyjaśniła mu to, z czym ma do czynienia.

- Spotkałem człowieka i zwierzyłem mu się, że mam takie dziwne przeczucia i to się sprawdza [...] On mi wtedy podsunął książkę "Świat mego ducha i wizje przyszłości" Stefana Ossowieckiego - przedwojennego, warszawskiego jasnowidza - opowiada Krzysztof Jackowski.

Katarzyna Dowbor małżeństwo synaKatarzyna Dowbor drży z niepokoju o małżeństwo syna. Szczerze powiedziała, co uważa o Joannie KoroniewskiejCzytaj dalej

Z tej książki Jackowski dowiedział się, w jaki sposób przywoływać wizję i korzystać ze swojego daru. W międzyczasie wieść o jego umiejętnościach rozniosła się po okolicy i wkrótce zaczęli pojawiać się u niego osoby proszące o pomoc w najróżniejszych sprawach.

Krzysztof Jackowski opowiedział o początkach swoich wizji

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sanatorium miłościSmutne i druzgocące losy gwiazd Sanatorium Miłości. Łzy same płyną, smutneCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał wtedy 27 lat. Informacje o jego niezwykłych zdolnościach dotarły również do lokalnych policjantów. Jak wspomina mężczyzna, ówczesnym szefem policji był pan komendant Barteczko. Posłał on swoich funkcjonariuszy, by sprowadzili Jackowskiego na komisariat.

- Kiedyś do mojej pracy przyjechało dwóch policjantów i poprosili, żebym z nimi na komisariat pojechał. Boże, ja myślałem, że ja coś zrobiłem, że coś się stało - kontynuuje jasnowidz.

Dzisiaj grzeje:

1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Policjant poprosił jasnowidza o pomoc. W okolicznym jeziorze utopiło się dwóch chłopców, a służby nie mogły ich znaleźć. Dostarczono jasnowidzowi zdjęcia dzieci i ich rzeczy, a on po chwili wskazał na mapie zbiornika wodnego dwa miejsca, z których kolejnego dnia wyłowiono zwłoki chłopców.

- Ja byłem sam w szoku. Ale później poszło to już jak lawina - kończy swoją opowieść Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Piękni i MłodziMagda Narożna ujawniła kłamstwo byłego męża. Afera w "Pięknych i młodych" urosła do gigantycznych rozmiarówCzytaj dalej

źródło: Fakt 24

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News