Ich koszmar wstrząsnął wieloma Polakami. Jackowski miał wizję, co się z nimi stanie, wielu będzie załamanych

Ich koszmar wstrząsnął wieloma Polakami. Jackowski miał wizję, co się z nimi stanie, wielu będzie załamanych Źródło: youtube.com/super express

Krzysztof Jackowski jest poruszony losem tygrysów znalezionych w fatalnych warunkach na granicy polsko-białoruskiej. Dwa z nich trafiły do Człuchowa, a ich losowi postanowił przyjrzeć się najsłynniejszy mieszkaniec miejscowości, jasnowidz . Przekazał wizję, która wskazuje przyszłość zwierząt.

Krzysztof Jackowski znany jest z komentowania bieżących wydarzeń społecznych i politycznych. Tym razem jasnowidz postanowił skomentować sprawę tygrysów przechwyconych przez celników na granicy polsko-białoruskiej. Przestraszone zwierzaki trafiły już do ogrodów zoologicznych, w tym do mini zoo w Człuchowie. Wizjoner przekazał dość przykrą wiadomość dla mieszkańców miejscowości ogłaszając, że los zwierzaków został przesądzony.

Krzysztof Jackowski o losie tygrysów. Nie zostaną w Człuchowie

Egzotyczne zwierzęta przebywające na terenie mini zoo Canpol w Człuchowie są pod opieką właścicielki placówki, która dba o to, żeby tygrysy zapomniały o wielkiej traumie związanej z podróżą z Włoch do Rosji. Zdaniem Jackowskiego obecność zwierzaków na terenie placówki nie jest przypadkowa, ponieważ właścicielka obiektu znana jest z wielkiej troski i miłości, jaką może obdarować egzotyczne kocięta.

Zdaniem jasnowidza wszyscy jego sąsiedzi, którzy liczyli na to, że zwierzaki zostaną w Człuchowie i będą atrakcją mieściny, będą musieli pogodzić się z zupełnie innym scenariuszem. Zwierzaki zostaną stamtąd przetransportowane, a wszystko przez to, że wielu osobom będzie zależeć na tym, żeby spotkał ich los o wiele lepszy niż mieszkanie w małych i nieprzystosowanych do trzymania tygrysów wybiegach.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaka jest przyszłość tygrysów?

Na otarcie łez Krzysztof Jackowski wyznał, że nie wydaje mu się, żeby zwierzęta opuściły Polskę. Możliwe, że trafią do któregoś z większych ogrodów zoologicznych, ale polskim władzom za bardzo zależy na tym, żeby udowodnić wszystkich swoją troskę względem wymęczonych kociaków.

Dzisiaj grzeje: 1. Dziewczyna chciała zrobić zdjęcia dla chłopaka. Aparat uchwyci PRZERAŻAJĄCĄ postać za jej plecami
2. Prawo i Sprawiedliwość i wielu Polaków właśnie pogrążyło się w żałobie. Najgorsze doniesienia ze szpitala, nie żyje Stefan Strzałkowski

Wielu Polaków odetchnie więc z ulgą i będzie mogła już niebawem zobaczyć zwierzęta na żywo w bardzo komfortowych warunkach.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za zakupy Niemczech możesz zapłacić WYSOKĄ karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Wsiadł do pociągu i zobaczył w przedziale 26 dziewczyn. Natychmiast zadzwonił na policję, zdążył na czas
  3. Doniesienia są druzgocące. Nie żyje polski dziennikarz
  4. 3-dni po strasznej śmierci 6-latki mama zajrzała do szafki dziewczyny. Znalezisko ścięło ją z nóg
  5. Kierowcę ogarnęła wściekłość po wypadku. Nagle zalał się łzami pojmując co leży na asfalcie

Źródło: Fakt

Następny artykuł