Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują

Nieszczęsna wizja Jackowskiego spełnia się na naszych oczach. Wszystkie prognozy na to wskazują Źródło: Screen/YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski po raz kolejny udowodnił, że w pełni zasługuje na miano jasnowidza. Wygląda na to, że jego przepowiednie znów znajdują potwierdzenie w rzeczywistości, a wszystko spełnia się na naszych oczach.

Krzysztof Jackowski regularnie przepowiada, jakie losy czekają nie tylko Polskę, ale i cały świat. Wielu z dystansem podchodzi do jego wizji, jednak niejednokrotnie mogliśmy się przekonać, że niektóre z jego zapowiedzi sprawdzają się przynajmniej częściowo. Wszystko wskazuje na to, że tym razem wizjoner znów będzie miał rację. 

Krzysztof Jackowski przepowiada losy kraju. Nie wszyscy będą zadowoleni  

Nie tak dawno temu znany jasnowidz z Człuchowa zdradził swoją wizję na temat trwającej od niedawna jesieni i nadchodzącej zimy. Jego zdaniem jesień utrzyma się aż do Nowego Roku, dlatego na próżno wypatrywać śnieżnych i mroźnych Świąt. Miłośnicy białej zimy zapewne nie będą pocieszeni, gdy usłyszą zapowiedzi Jackowskiego, który prognozuje, że temperatura będzie iście wiosenna. 

Warto zaznaczyć, że brak śniegu w takim przypadku to nie jedyny problem. W okresie jesienno-zimowym, gdy rodacy nastawiają się na chłodne dni, a zastają słońce i wysoką jak na tę porę roku temperaturę, mogą zupełnie odpuścić sobie przygotowania do zimy. Widząc sprzyjające warunki pogodowe wielu zechce zrezygnować ze zmiany opon z letnich na zimowe, co może doprowadzić do potwornych tragedii. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się pierwszy śnieg, a wraz z nim trudne warunki na drogach. Co więcej, ceny jedzenia czy niektórych usług mogą znacząco pójść w górę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wizja jasnowidza spełnia się na naszych oczach 

Choć niektórzy powątpiewali w słowa jasnowidza, najnowsza prognoza pogody wskazuje na to, że Krzysztof Jackowski znów miał rację. Jak zapowiadają meteorolodzy, jesień rzeczywiście będzie wyjątkowo ciepła, a poprawy rodacy powinni spodziewać się już niedługo. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ujawniono całą prawdę o córce Kornela Morawieckiego. Takich wiadomości nikt się nie spodziewał 

2. Jej druga córka urodziła się 5 dni przed śmiercią pierwszego dziecka. Po stwierdzeniu zgonu zrobiono zdjęcie, które rozdziera serca

Mimo ostatnich naprawdę chłodnych dni już w najbliższy weekend temperatura znacznie wzrośnie. Od środy pogoda zacznie się poprawiać, by w niedzielę termometry wskazały nawet 20 stopni. Nowy tydzień przyniesie przyjemne słońce, a wysoka temperatura jeszcze się utrzyma. Wygląda więc na to, że zgodnie zapowiedziami wizjonera nadchodzi "złota jesień", a szaliki i czapki mogą okazać się zbędnym dodatkiem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Biedronkę czeka SZTURM! Kurczak po 50 groszy, żeberka po 2,50 zł
  2. Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy. To był dla niej cios
  3. Najsłodsze szczeniaki na świecie rzuciły się w pościg za małym dzieckiem (WIDEO)
  4. Małgorzata Socha przeszła samą siebie. Pokazała się w takiej stylizacji, że aż miękną kolana
  5. Po raz pierwszy ubrana przyzwoicie Roksana Węgiel zaśpiewała hit wszechczasów. Publiczność wstrzymała oddech

Źródło: planeta

Następny artykuł