Jackowski nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił pilnie strzeżoną tajemnicę, wielu się wścieknie

Jackowski nie mógł dłużej milczeć. Ujawnił pilnie strzeżoną tajemnicę, wielu się wścieknie Źródło: fot. screen z youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski w końcu postanowił przerwać milczenie i powiedział całą prawdę. Tajemnica, która nigdy wcześniej nie wyszła na jaw, w końcu ujrzała światło dzienne. Jasnowidz z Człuchowa jest wzburzony, ledwo opanowuje emocje. Wielu z nas również to nie zadowoli.

Krzysztof Jackowski nie wytrzymał, wszystkie emocje, które się w nim kumulowały, w końcu uleciały. Jasnowidz zdradził pilnie strzeżoną tajemnicę, ma tego wszystkiego dosyć. Postanowił się tym wszystkim podzielić ze światem. Wielu internautów nadal nie może w to uwierzyć.

Krzysztof Jackowski zdradza tajemnicę

Słynny jasnowidz z Człuchowa postanowił w końcu zabrać głos w swojej sprawie. W jednym z wywiadów nie wytrzymał, musiał już powiedzieć całą prawdę i ujawnić ten bolesny sekret. Został zapytany o swoje liczne współpracę z policją, których funkcjonariusze się wypierają. Zaprzeczają, jakoby mieli korzystać z usług Jackowskiego, pomimo że istnieją na to niezbyte dowody i dokumenty. Wielu jego wiernych fanów jest wściekłych.

- To jest trochę dziecinada, ale i wierutne kłamstwo, ponieważ ja mam dokumentację, która potwierdza tę współpracę. Można ją znaleźć na mojej stronie internetowej, a także w ostatnio wydanej książce Jasnowidz na policyjnym etacie. Niestety, mało kto szanuje moją pracę, a określenie "jasnowidz" w naszym społeczeństwie brzmi dla niektórych jak "k***a" - cytuje jego słowa portal se.pl.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Sprawa Iwony Wieczorek

Zaginięcie Iwony Wieczorek nadal budzi wielkie emocje. Ostatnio śledczy Janusz Szostak poinformował na Facebooku, że razem z Krzysztofem Jackowskim postanowili połączyć siły i wspólnie odnaleźć kobietę.

- Zjednoczone siły... Wyjątkowo budujące spotkanie - napisał w poście.

Pomimo takiej niespodziewanej i wyjątkowej informacji, Jackowski unika odpowiedzi na temat wspomnianej wyżej sprawy Iwony Wieczorek.

Dzisiaj grzeje:

1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
3. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

- Z pewnych przyczyn ja się nie chcę wypowiadać na temat Iwony Wieczorek. Mama zaginionej źle mnie postrzega. Ja się zajmowałem tą sprawą, i za każdym razem, kiedy się angażowałem, na własny koszt, z dobrego serca. Iwona Wieczorek to nie jest niczyja porażka, co najwyżej policji - powiedział w wywiadzie dla crime.com.pl.

Czy tym razem uda im się wspólnie rozwiązać sprawę sprzed ponad dekady?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nieoczekiwane zmiany tuż przed premierą The Voice of Poland. Fani będą zdezorientowani
  2. Samolot przyszłości wzbił się w powietrze. Wygląda jak statek kosmiczny i jest ekologiczny
  3. Katastrofa awionetki z dwójką dorosłych i dzieckiem. TVP przekazał dramatyczne informacje 
  4. Porażające dane wyciekły z Ministerstwa Zdrowia. Ciężko uwierzyć na co wydali fortunę
  5. Nagle usłyszeli głośny huk, po nim okropny krzyk. Nie żyje jedna osoba, kilka jest poważnie rannych
  6. Kelner wprawił Rodowicz w osłupienie. Od razu chwyciła za aparat

Źródła: facebook.com, se.pl, crime.com.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News