Krzysztof Jackowski nie mógł czekać. Przekazał ostrzeżenie dla wszystkich Polaków

Krzysztof Jackowski nie mógł czekać. Przekazał ostrzeżenie dla wszystkich Polaków Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski po raz kolejny spotkał się ze swoimi widzami za pośrednictwem relacji na żywo. Tym razem jasnowidz nieco zmienił otoczenie - nagrywał znad polskiego morza. Mimo pięknych krajobrazów nie przeszkodziło mu to w ostrzeżeniu Polaków w ważnej sprawie.

Krzysztof Jackowski otrzymał wiele wiadomości, których temat zdecydował poruszyć się w nagraniu znad Bałtyku. Na jego kanale "JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official" pojawiło się ostrzegające wideo.

Padły ostre słowa, temat jest bardzo poważny

Jasnowidz z Człuchowa pozwolił widzom nacieszyć się pięknymi widokami, a potem od razu przeszedł do rzeczy. To temat niecierpiący zwłoki - Krzysztof Jackowski poruszył temat fałszywych proroków, pseudojasnowidzów, którzy "kradną cudze przeczucia, przepowiednie". Wyjawił, że są co najmniej dwie takie osoby, z czego jedna jest nadzwyczaj aktywna i kradną jego wizje, np. o wybuchu w Libanie.

- Miejcie oczy otwarte, strzeżcie się takich pajaców. Staram się być grzeczny na tych filmach, ale dla mnie ktoś, kto zowie się jasnowidzem, kto stara się coś przekazać, musi mieć godność. Strzeżcie się jasnowidzów, którzy nie mają osiągnięć. Ja je mam, 40 prawie lat na to pracowałem. A tym bardziej strzeżcie się pseudojasnowidzów, pseudoproroków, którzy mówią wam tylko o energiach, nie wyjaśniając żadnych spraw kryminalnych, a przecież te zdolności do tego powinny służyć i którzy kradną moje przeczucia - mówił Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski nie ukrywał swojego zdenerwowania

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jasnowidz z Człuchowa zauważył, że oszuści bazują na jego wypowiedziach publikowanych na YouTube, a wszelkie zasługi przypisują sobie. Krzysztof Jackowski nie wytrzymał i nazwał ich "śmieciami", ponieważ jest to "jawne złodziejstwo" i "inaczej tego nazwać nie można. Jasnowidz powiedział, że gardzi takimi ludźmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy mieli nadzieję na szczęśliwy finał. Niestety, mamy potwierdzenie, nie żyje
2. Rząd wprowadził istotne zmiany dotyczące maseczek. Rozporządzenie już weszło w życie
3. Najbliższa współpracownica Agaty Dudy przypadkiem się wygadała? Ujawniła jej ogromną tajemnicę

Krzysztof Jackowski wytłumaczył także swoim wiernym widzom, dlaczego w ostatnim czasie jest nieswój w relacjach na żywo. Internauci pisali, że mają odczucie, że nie mówi wszystkiego, przemilcza pewne kwestie, jednak jasnowidz stwierdził, że to wina tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Na przełomie marca i kwietnia miał wizję o "brudnej bombie" w okolicach Izraela i że od tego wszystko się zacznie. Krzysztof Jackowski mocno przeżył informacje, które przedostały się do mediów 4 sierpnia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Ma się zacząć zaraz, już nie chodzi o wirusa
  2. Policja podała alarmujące informacje. Nie żyją 52 osoby, ponad 700 rannych
  3. Ogromne zagrożenie dla osób urodzonych w latach 60. i wcześniej. Najbliższe dni będą najgorsze
  4. Śmierć w rodzinie Wałęsów przyszła nagle, bez ostrzeżenia. Śledczy ustalili czy popełnił samobójstwo
  5. Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków. Ma się zacząć zaraz, już nie chodzi o wirusa

Źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News