Jackowski przerwał milczenie, wiele osób wstrzymało oddechy. Nikt nie był gotowy na powalającą prawdę

Jackowski przerwał milczenie, wiele osób wstrzymało oddechy. Nikt nie był gotowy na powalającą prawdę Źródło: yuutube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie jednym z najsłynniejszych jasnowidzów w Polsce, a tysiące osób jest przekonanych o skuteczności jego niezwykłych umiejętności. Niedawno znany mężczyzna wyznał całą prawdę, wiele osób czekało na tę informację.

Krzysztof Jackowski zyskał grono wiernych fanów, którzy wierzą w jego niezwykłe umiejętności i każda wizję mężczyzny traktują niezwykle poważnie. wiele osób zgłasza się do słynnego jasnowidza z Człuchowa po pomoc w odnalezieniu swoich zaginionych bliskich. Niedawno ujawniono, ile kosztuje wizyta u mężczyzny.

Krzysztof Jackowski pomaga osobom, których bliscy zaginęli

Krzysztof Jackowski od wielu lat jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w Polsce. Wizjoner z Człuchowa wiele razy pomagał policji w rozwiązywaniu trudnych spraw kryminalnych oraz odnajdowaniu zaginionych osób. Do mężczyzny regularnie zgłaszają się rodziny, które straciły bliskich w niewyjaśnionych okolicznościach z prośbą, by pomógł ich zlokalizować.

Do wywołania swoich wizji Krzysztof Jackowski potrzebuje zdjęcia zaginionej osoby oraz jej koszulki. Jasnowidz nie udziela jednak pomocy za darmo. Wielu fanów mężczyzny zastanawiało się, ile kosztuje usługa "lokalizowania" zaginionego, wykonywana przez Jackowskiego. Teraz wszystko wyszło na jaw.

Krzysztof Jackowski wyjawił, ile pieniędzy dostaje za swoje wizje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W książce "Jasnowidz Jackowski", której autorem jest Przemysław Lewicki, wizjoner z Człuchowa wyznał, że za jedną wizytę dostaje 200 złotych.

- Najwięcej zleceń jest latem, ponieważ ludzie wyjeżdżają na wakacje, kąpią się w morzu, jeziorach, rzekach. Losowych zdarzeń jest wtedy więcej – i o wypadek nietrudno – przekazał Jackowski w książce.

Dzisiaj grzeje: 1.  Z ostatniej chwili: Nie żyje aktorka znana z hitowego serialu na TVP. Policja nie daje już nadziei
2. Smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje 24-letni aktor

Jackowski przyznał, że nie są to duże pieniądze. Mężczyzna twierdzi, że jego zarobki nie są imponujące, wiele zależy od tego, ile spraw uda mu się rozwiązać. Wielu fanów jest zaskoczonych jego wyznaniem, nie spodziewali się, że słynny jasnowidz może mieć kłopoty z finansami.

- Gdybym faktycznie powiedział, ile zarabiam, zostałbym wyśmiany. Miesięcznie rozwiązuję pięć, sześć spraw, choć zdarza się, że tylko dwie. Różnie to bywa - wyznał jasnowidz z Człuchowa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ogromne szaleństwo w Biedronce. Za mniej niż 10 złotych kupisz najbardziej pożądane produkty na wakacjach
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Skandal na pogrzebie. Żałobnicy wstrząśnięci zachowaniem księdza Bogdana
  4. Łukasz Szumowski chce znieść kolejne zakazy. Wszystko rozstrzygnie się w ciągu najbliższych dni
  5. Dzielna 5-latka uratowała życie swojej mamie. Wstrząsające sceny nagrała kamera monitoringu
  6. TVP nagle wydało kluczowe oświadczenie. Chodzi o Andrzeja Dudę, w końcu cała Polska poznała prawdę

Źródło: Alaluna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News