Krzysztof Jackowski podał bolesne informacje. Wiele osób z rozpaczy schowało twarz w dłoniach

Krzysztof Jackowski podał bolesne informacje. Wiele osób z rozpaczy schowało twarz w dłoniach Źródło: youtube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski podzielił się właśnie wyjątkowo bolesną informacją. Nikt nie dopuszczał do siebie myśli, że tak się sprawa zakończy. Wiele osób wpadło w rozpacz, gdy dowiedziało się prawdy.

Krzysztof Jackowski oprócz tego, że jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju, często włącza się w nietypowe akcje, w których raczej powinni brać udział policjanci niż jasnowidz. Niezależnie od wszystkiego z sukcesem udaje mu się zakończyć sprawy, które mogłyby ciągnąć się latami. Tak właśnie było w tym przypadku, bo Krzysztof Jackowski podzielił się wiadomością, która okazała się najgorszą prawdą. 

Krzysztof Jackowski został poproszony o pomoc

3 marca bieżącego roku w Nowym Sączu została uznana za zaginioną 34-letnia Teresa Marczyk. Kobieta wyszła z domu i już do niego nie wróciła. Policja, która dowiedziała się o jej zaginięciu, przeszukiwała okolice, jednak bez skutku. Kobiety nigdzie nie dało się odnaleźć. 

Zrozpaczona rodzina, widząc, że policja utknęła w poszukiwaniach Teresy Marczyk, skontaktowali się z jasnowidzem. Krzysztof Jackowski już wielokrotnie pomagał funkcjonariuszom policji w odnajdywaniu zaginionych osób. Także i tym razem, obecność w sprawie, dała szybkie rozwiązanie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wiedział, gdzie jest. Krzysztof Jackowski wskazał dokładne miejsce 

Niestety Krzysztof Jackowski miał do przekazania wiadomość, która tylko potwierdzała przypuszczenia, że kobieta nie żyje. Rodzina kobiety, która zgłosiła się do jasnowidza dostała od niego informację, gdzie może znajdować się ciało kobiety. Kiedy Krzysztof Jackowski wskazał im miejsce, natychmiast rozpoczęły się poszukiwania. 

- Przez kilka dni całą okolicę przeszukiwał WOPR, GOPR policja, straż pożarna i ludzie. Wysłałem mapę z zaznaczonym miejscem wczoraj. Dzisiaj rano pan z rodziny, który wczoraj zwrócił się do mnie o pomoc, z wielkim żalem w głosie potwierdził, że we wskazanym rejonie znaleziono zwłoki zaginionej, która popełniła samobójstwo. Przeszukiwano głównie stawy i rzekę, ale jak się okazało, ta pani była w lesie - wyznał Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne wiadomości obiegły media. Dwie osoby nie żyją, osiem jest ciężko rannych

2. Dziecko zmarło we własnym łóżku. Przyczyna śmierci 2-letniej dziewczynki przestrogą dla wszystkich rodziców

Krzysztof Jackowski podał dobre miejsce. Okazało się, że zwłoki kobiety rzeczywiście były w tym miejscu, które wskazał. Prokuratura bada już, jak mogło dojść do śmierci 34-latki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ponad 17 tysięcy złotych za celowe zarażenie się koronawirusem. Prace nad szczepionką trwają
  2. Podeszła do tablicy i chwyciła za kredę. Nie da się oderwać wzroku, efekt odbiera mowę
  3. Ile kosztowała Polaków Katarzyna W.? Obłędna kwota, nie mieści się w głowie
  4. Powalające informacje o byłym mężu Marty Kaczyńskiej. Wiadomo, co robił z młodszą córką
  5. Założył szklankę na klamkę od drzwi i poszedł spać. Powód zwala z nóg, każdy powinien tak robić
  6. Słowa ranią. Użył ich brat Magdy Gessler w kierunku siostry w najboleśniejszy sposób

źródło: popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News