Jackowski nie ma wątpliwości. Dojdzie do przełomu

Jackowski nie ma wątpliwości. Dojdzie do przełomu Źródło: youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, jak na jasnowidza przystało, zdradza co czeka nas w przyszłości. Rok 2020 będzie czasem wielkiego przełomu i nie ma co do tego wątpliwości.

Krzysztof Jackowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych osób w kraju. Jasnowidz zyskał ogromną sławę, kiedy jego przepowiednie zaczęły się sprawdzać. Niezależnie czy przychodzi do Polaków z dobrymi wiadomościami, czy złymi, często w jakimś stopniu jego słowa znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. Czy spełni się także wróżba dotycząca wielkiego przełomu?

Krzysztof Jackowski zdradził, co czeka nas w 2020 roku

Wkraczając w nowy rok, Krzysztof Jackowski zobaczył w swojej głowie kolejne wizje. Zgodnie ze słowami jasnowidza, rok 2020 będzie wyjątkowy ze względu na wiele spraw, ale co do jednej nie ma najmniejszej wątpliwości: w najbliższym czasie czeka nas prawdziwy przełom. 

Ostatnio Krzysztof Jackowski nie mylił się co do tego, że na świecie pojawi się groźny wirus. Nie minęło wiele czasu, kiedy obiegła nas informacja o szalejącym koronawirusie. Kolejny raz wizje jasnowidza się potwierdziły. W temacie prezydenckich wyborów, Krzysztof Jackowski także nie ma żadnych wątpliwości.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Opozycja da kompletną plamę jeśli chodzi o wybory. Przed wyborami wydarzy się coś takiego, że kandydatka PO mocno straci na sile poparcia. O dziwo poparcie straci przez opozycje - zdradził Krzysztof Jackowski, który przewiduje, że Andrzej Duda wygra już w pierwszej turze.

Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości, dojdzie do wielkiego przełomu

Odchodząc od polskiej i zagranicznej polityki, Krzysztof Jackowski przychodzi do Polaków z dobrą wiadomością. Jego zdaniem w najbliższym roku dojdzie do niespotykanego odkrycia na polu naukowym. 

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Zenka Martyniuka zachwyciła na ściance. Król disco-polo pokazał ukochaną
2. Wszyscy mieli nadzieję, że finał będzie szczęśliwy. Niestety, nie żyje Artur Kuczera

Krzysztof Jackowski zdradził, że w 2020 roku naukowcy dokonają prawdziwego przełomu, jeżeli chodzi o badania DNA. Jasnowidz nie zdradził więcej, ale jest przekonany, że tak właśnie się wydarzy. Czy przepowiednia się sprawdzi? Mamy jeszcze maksymalnie ponad 320 dni, by się o tym przekonać. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda upoiła Gessler w toalecie, a druga ją upokorzyła. Jest afera, podstawili Magdzie mikrofon, ujawniła wszystko
  2. Zamiast 500 plus będzie 200 plus. Rząd podjął decyzję, rodziny muszą sobie radzić same
  3. Polacy wstrzymują oddech. Trwa desperacka walka o życie, wystarczyła sekunda
  4. Z samego rana media obiegła smutna wiadomość. Niestety nie miała szans, zmarła na miejscu
  5. Pies zaczął przeraźliwie szczekać. Mama zamarła, kiedy weszła do pokoju małej córeczki

źródło: gazetakrakowska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News