Krzysztof Jackowski nie mylił się
YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Joanna Szwalikowska - 7 Grudnia 2020

Krzysztof Jackowski znowu się nie mylił, podał dokładne szczegóły. Uprzedził nawet policję, niebywałe

Krzysztof Jackowski, najbardziej znany polski jasnowidz, często angażuje się w sprawy różnych zaginięć. Tym razem nie było inaczej. Wizjoner z Człuchowa wskazał dokładne szczegóły dotyczące jednego z ostatnich śledztw. To kolejny raz, kiedy miał rację.

Krzysztof Jackowski i jego wizje wzbudzają zróżnicowane opinie w społeczeństwie. Jedni wierzą w jego dar, inni z kolei w niego wątpią. Rzeczywiście, wielokrotnie zdarzało się tak, iż nie miał on racji. Istniały również przypadki, w których udało mu się wskazać prawidłowe miejsce, a jego wizje miały pokrycie z rzeczywistością.

Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje b. poseł, przez tydzień był w śpiączce i walczył o życieWłaśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje b. poseł, przez tydzień był w śpiączce i walczył o życieCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski po raz kolejny miał rację. Udało mu się wskazać prawidłowy punkt, w którym znalazło się ciało poszukiwanej

Słynny jasnowidz w ostatnim czasie zaangażował się w sprawę zaginięcia 51-letniej kobiety z Wrocławia. 29 listopada pani Beata wyszła ze swojego mieszkania. Niestety, potem kontakt z nią się urwał.

Zobacz także: Nie żyje Katarzyna Łaniewska. Tragiczna wiadomość obiegła media

Zaginiona miała przy sobie dokumenty oraz telefon, ten pozostawał wyłączony, w związku z czym rodzina nie była w stanie się z nią skontaktować. Od samego początku podejrzewano, iż życie 51-latki może być zagrożone.

W poszukiwania zaangażowali się funkcjonariusze policji, a także wolontariusze. Niestety, finał okazał się najgorszym możliwym scenariuszem. Odnaleziona kobieta już nie żyła.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Na operacje plastyczne wydali majątek, Na operacje plastyczne wydali majątek, "tak wygląda idealna żona". Wyjątkowo kontrowersyjne zdjęciaCzytaj dalej

W akcję zaangażował się również najbardziej znany polski jasnowidz, Krzysztof Jackowski. Jego wizje od początku nie napawały optymizmem. Zwróciła się do niego osoba z rodziny, która chciała zrobić wszystko, aby odnaleźć 51-latkę.

Zobacz także: Ząb wypadł dziennikarce na antenie. Wszystko emitowano na żywo

- Do mnie zwróciła się osoba z rodziny, bodaj córka, dzień po zaginięciu. Ja 30 listopada dnia odpisałem pani na temat tego, co się mogło stać z jej mamą. Niestety, odpisałem, że kobieta nie żyje - opisywał sprawę Jackowski na swoim kanale YouTube.

Jasnowidz wskazał nawet miejsce, w którym mogło znajdować się ciało - było to ustronne miejsce na obrzeżach miasta. Niemalże dokładnie wskazał punkt w okolicznym lasku, w którym finalnie znaleziono ciało kobiety.

Teksty wybrane dla Ciebie:

- Wskazałem miejsce we Wrocławiu. Ustronne miejsce na obrzeżach Wrocławia w okolicy ulicy Dobra. Jest to w rejonie takiej bocznej dzielnicy Zakrzów. Wskazałem punkt w takim lasku przy tej ulicy Dobrej- relacjonował jasnowidz. Przyznał, że wysłano tam policjantów.

- Z tego co wiem, na prośbę córki, policja zaczęła szukać we wskazanym przeze mnie miejscu. W tym miejscu znaleziono zwłoki tej pani - zaznaczył wizjoner. To nie pierwszy raz, kiedy jasnowidz okazał się mieć rację w sprawie czyjegoś zaginięcia. Udowadniał to między innymi dowodami policyjnymi, które prezentował na swoim kanale w sieci.

Zobacz także w naszych serwisach:

Ujawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatUjawniono kto nie musi płacić za abonament RTV. Mamy pełną listę osób zwolnionych z opłatCzytaj dalej

Źródło: o2, YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News