Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki wyborów
Screen/Youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Agata Karczewska - 7 Października 2019

Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

Krzysztof Jackowski wyraził swoje zdanie na temat wyników zbliżających się wyborów. Najsłynniejszy polski jasnowidz przewiduje wielką porażkę, która dla wielu osób może się okazać ogromnym zaskoczeniem.

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przypuszczeniami dotyczącymi wyników zbliżających się wyborów. Jasnowidz twierdzi, że Polaków czekają ogromne niespodzianki. Przewiduje między innymi, że jedna z partii poniesie zaskakującą porażkę.

Zenek Martyniuk chciałby być wreszcie dumny z synaSyn Zenka Martyniuka poszedł na całość. Zaskakujące doniesienia o jego żonie i córceCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski typuje wyniki wyborów

Krzysztof Jackowski po raz kolejny zabrał głos w sprawach politycznych, a dokładniej podzielił się swoimi typami związanymi z wyborami do parlamentu, które odbędą się już 13 października. Najsłynniejszy polski jasnowidz jest przekonany o tym, że wie, jak rozłożą się głosy Polaków.

Zdradził swoje przemyślenia na temat elektoratu PiS-u, a także przewidział, kto będzie musiał pogodzić się z porażką. Wielu wyborców może się zdziwić, jaką przyszłość wizjoner przewidział dla niektórych polityków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agata DudaAgata Duda ma niebywałe wyczucie stylu, a w kilku kreacjach wygląda wręcz nieziemsko. 9 stylizacji to prawdziwa uczta dla zmysłówCzytaj dalej

Jasnowidz przewiduje wynik opozycji

Krzysztof Jackowski najpierw odniósł się do partii rządzącej. Jasnowidz twierdzi, że PiS ma ogromną szansę na przekroczenie progu 40% głosów. Jedyną wątpliwością według niego jest to, czy elektorat tego ugrupowania zmotywuje się do pójścia na wybory. Być może część osób zlekceważy powagę sytuacji i w ogóle nie pojawi się w lokalu wyborczym, bo będzie przekonana, że partia Jarosława Kaczyńskiego i tak zwycięży. Takie podejście może okazać się zgubne.

Krzysztof Jackowski zabrał również głos w kwestii wyniku, jaki osiągnie opozycja. Sądzi, że Koalicję Obywatelską może spotkać przykra niespodzianka. Sondaże sugerowały, że ta druga siła na polskiej arenie politycznej zdobędzie co najmniej 26% głosów. Jasnowidz twierdzi, że głosujących na tę partię będzie dużo mniej.

- Obawiam się, że KO może ponieść sromotną porażkę. Najnowsze sondaże pokazują, że może dostać dwadzieścia sześć procent, w moim odczuciu może dostać trzy, cztery procent mniej - brzmiały słowa jasnowidza.

Dzisiaj grzeje:

1. Ujawniono, co NAPRAWDĘ stało się, kiedy zginął Piotr Woźniak-Starak. Straszliwe doniesienia o Ewie O.
2. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitny polski reżyser i scenarzysta, przegrał walkę z najpoważniejszym nowotworem

Jeżeli chodzi o inne partie, Krzysztof Jackowski przewiduje niespodziewany dobry wynik PSL-u, który według niego zawsze ma szczęście w takich sytuacjach. Lewica również powinna szykować się na rozczarowanie. Jasnowidz nie za bardzo daje szanse innym ugrupowaniom, bo jest przekonany o tym, że PiS zmiażdży wszystkich swoich rywali.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Wandale niszczyli sieć 5G szlifierką. Wszystko transmitowali na żywo w internecie
  3. Znana aktorka została zgwałcona. Po latach ujawniono tożsamość oprawcy, to znana postać
  4. Wyłowili 13 martwych ciał, wszystkie z nich to kobiety. Polsat przekazał informacje o tragicznych wydarzeniach
  5. Nagły zwrot akcji ws. zabójstwa małej Kristiny. Zbrodnia okazała się jeszcze bardziej brutalna, niż ktokolwiek przypuszczał?
  6. Sekretny przepis Macieja Kuronia na kotlety schabowe. Trzeba zadbać tylko o jeden szczegół, aby cieszyć się nieziemskim smakiem

KotMasz kota? Nigdy nie dawaj mu 11 popularnych produktów, możesz go nawet zabić! Dwa ostatnie są szczególnie groźne dla pupiliCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News