Jackowski szokująco o najbardziej przerażającej przepowiedni ojca Pio. Wielu nie wierzy, że ta wizja się spełni

Jackowski szokująco o najbardziej przerażającej przepowiedni ojca Pio. Wielu nie wierzy, że ta wizja się spełni Źródło: screen youtube.com/tagentv

Krzysztof Jackowski w swoich wizjach nie raz ostrzegał nas o nadciągających konfliktach zbrojnych, które miały pochłonąć wiele istnień ludzkich. Tym razem znany jasnowidz odniósł się do najbardziej przerażającej przepowiedni ojca Pio, która według wielu ma zapowiadać nadejście III wojny światowej. Wielu nie wierzy, że ta wizja kiedykolwiek się spełni.

Krzysztof Jackowski zasłynął w dużej mierze dzięki swoim głośnym współpracom z polską policją, jednak jasnowidz prowadzi również swój kanał na platformie YouTube, gdzie dzieli się z widzami swoimi przemyśleniami oraz przeczuciami dotyczącymi nadchodzących wydarzeń. Jackowski w swoich wizjach porusza tematy iście katastroficzne, ale również często tematyką zahacza o politykę.

Jednak tym razem jasnowidz nie mówił o swoich własnych wizjach, a dokładniej o słynnej przepowiedni ojca Pio, która według wielu odnosi się do III wojny światowej. To, co powiedział Jackowski, zaskoczyło wiele osób.

Krzysztof Jackowski o przepowiedni ojca Pio

Ojciec Pio jest jednym z najsłynniejszych zakonników w historii Kościoła katolickiego. Duchowny miał dokonywać wielu cudów, a w tym leczyć ludzi. Dodatkowo miał również zostać obdarzony stygmatami, jednak ten kawałek jego życiorysu nadal budzi duże kontrowersje zarówno wśród sceptyków, jak i samych przedstawicieli Kościoła.

Jednak nie ulega wątpliwości, że jest on autorem jednej z najbardziej przerażających przepowiedni, jakie widział świat. Jego wizja dotycząca wojny, która miała zacząć się na południu Europy, pełna jest brutalnych i wprost okrutnych obrazów. Zakonnik zobaczył w niej między innymi czołgi, które miały burzyć całe domy, przejeżdżając po nich, a w budynkach nadal miały tkwić uwięzione osoby. Wielu jednak nie wierzy w przepowiednie ojca Pio i twierdzi, że są to bzdury wyssane z palca. 

 - Całej ludzkości grozi niebezpieczeństwo. Niebo czekało długo i ostrzegało, ale ludzie się tym nie przejmują. Gdy będzie za późno, wyłoni się duży głaz z nocnej mgły. Nocą nagle, bez wypowiedzenia, rozpocznie się wojna. Z południa przylecą czarne i szare ptaki z taką potęgą, że zmienią widok nieba i ziemi. Czołgi będą miażdżyć domy z ludźmi, z których zwisać będą martwe, zwęglone twarze - miał przepowiedzieć ojciec Pio.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski również nie raz ostrzegał nas przed nadchodzącymi sporami na arenie międzynarodowej, które miały doprowadzić do gigantycznego rozlewu krwi. Przypomnijmy, że większość z jego wyjątkowo makabrycznych wizji nie spełniło się. Do wizji ojca Pio jasnowidz podchodzi bardzo sceptycznie i szczerze wątpi, aby miała się ona kiedykolwiek spełnić.

 - Przepowiednie ojca Pio są bardziej słowami ludzi, którzy już po śmierci ojca Pio, budują jego legendę, nawet większą, jaka ona była. Uważam, że ojciec Pio to stygmatyk, który miewał przeczucia, ale osobiście nie zetknąłem się z informacjami, z których by wynikało, że ojciec Pio mówił o III wojnie światowej - mówił Krzysztof Jackowski.

  1. Największa tajemnica Jana Pawła II! Kim byli prawdziwi rodzice Karola Wojtyły?
  2. Emilia Krakowska trafiła DO SZPITALA! Znamy stan zdrowia uwielbianej przez Polaków aktorki
  3. Tomasz Lis przekazał najgorszą wiadomość. Słynny dziennikarz TVP nie żyje
  4. TVN właśnie przekazał nowe niepokojące informacje nt. pożaru wieżowca w centrum Warszawy. Warszawiaków czekają trudne chwile
  5. Monika Zamachowska apeluje do Andrzeja Dudy. Jej mąż potrzebuje pomocy prezydenta
  6. Dramatyczne wieści o uwielbianej bohaterce "Barw Szczęścia". Przerażająca choroba rujnuje jej życie

źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu