Krzysztof Jackowski o mamie Madzi
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 6 Listopada 2020

Jackowski właśnie przerwał milczenie w związku z mamą Madzi. Wszyscy osłupieli po jego wyznaniu

Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej milczeć. W końcu podzielił się z odbiorcami niewiarygodnym wyznaniem w sprawie... mamy małej Madzi z Sosnowa. Takich słów nikt nie mógł się spodziewać.

Krzysztof Jackowski regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami, wizjami i przepowiedniami za pośrednictwem transmisji na żywo w serwisie YouTube. Wówczas internauci mogą zadawać w komentarzach nurtujące ich pytania, a jasnowidz z Człuchowa na bieżąco na nie odpowiada.

Z ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuZ ostatniej chwili: nie żyje aktorka znana z największych hitów z TVP, TVN i PolsatuCzytaj dalej

Nie tak dawno, właśnie podczas transmisji, Krzysztof Jackowski ujawnił, jakiej zimy Polacy powinni się spodziewać. Jego przepowiednie najczęściej bowiem dotyczą losów Polski czy świata, choć wielokrotnie angażował się też w poszukiwawcze akcje policyjne. Tym razem zaskoczył wszystkich i odniósł się do Katarzyny W.

Krzysztof Jackowski o mamie Madzi. Polacy nie dowierzają

Sprawa małej Madzi z Sosnowa do dziś budzi w opinii publicznej ogromne poruszenie, choć od tej niewyobrażalnej tragedii minęło już 8 lat. Najpierw za sprawą rzekomego porwania dziecka, a później odkrycia zabójstwa i dowiedzenia, że to matka dziewczynki stoi za wszystkim, o Katarzynie W. długo mówiła cała Polska.

Gdy jednak trafiła za kratki z roku na rok jej wątek pojawia się coraz rzadziej i nawet najbardziej zainteresowani nie wiedzą do końca, jak wygląda jej życie podczas odsiadki. Nieoczekiwanie w sprawie Katarzyny W. wypowiedział się jasnowidz z Człuchowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Rodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćRodzice weszli rano do pokoju córeczki i zamarli, dziecko zniknęło. Miesiąc później dostali telefon i zaczęli płakaćCzytaj dalej

Podczas transmisji live Krzysztof Jackowski postanowił przybliżyć odbiorcom, jak "od kulis" wygląda dar jasnowidzenia.

- Jasnowidzenie to jest myśl, to jest poczucie poczucie myśli. Myśl to jest marzenie, lub wiedza. Składamy się z przeżyć, z planów, ze wspomnień. Jesteśmy gazetą, która się ciągle zapisuje i już jest w dużej mierze zapisana z przeżyć wstecznych. Tym wszystkim emanujemy - mówił.

Jackowski często angażuje się w poszukiwania prowadzone przez policję lub śledztwa w sprawie niewyjaśnionych morderstw. Nieoczekiwanie, by opis jego działań był jeszcze bardziej klarowny, jako przykład wrócił pamięcią do czasów głośnego zabójstwa Madzi z Sosnowca.

- A teraz sobie wyobraźcie sprawę głośną. Słynna sprawa matki Madzi z Sosnowca, trochę lat wstecz. Zaginęło małe dziecko. Okazało się później, że matka jej zrobiła krzywdę. Ja od samego początku to mówiłem w prasie głośno - zaczął Jackowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagle wprowadzono obowiązkowy test na koronawirusa dla Polaków. Niespodziewanie przykre informacje

2. Nie żyje gwiazda ”Titanica” i ”Powrotu do przyszłości”. Fani są zdruzgotani, odeszła legenda

3. Zakaz przemieszczania się na Boże Narodzenie? Premier Morawiecki zabrał głos w sprawie świąt

- Żyła tym cała Polska. Ile informacji na ten temat było rzucanych w eter? Jeżeli rolą jasnowidza jest skupienie się, to raptem w niektórych sprawach, które wydawałyby się proste, skupiam się na wysypisku różnych myśli. I tak jest ze wszystkim, o czym dużo ludzi myśli. Wtedy jasnowidzenie zaczyna szwankować - dodał.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Bezdomnemu zostały 2 miesiące życia. Jego ostatnia wola sprawia, że łzy płyną po policzkach
  3. Przekazano tragiczną wiadomość, nie żyje były piłkarz Korony Kielce. Miał tylko 51 lat
  4. Fatalne wiadomości dot. salonów kosmetycznych i fryzjerskich. Niektóre z nich muszą zostać zamknięte od zaraz
  5. Rząd miał wykupić chryzantemy od sprzedawców. Nagle okazało się, że wielu z nich nie dostanie pieniędzy, powód dobija
  6. Dziś premier oficjalnie ogłosił. Polacy zbyt długo musieli czekać, chodzi o największy szpital
  7. Olbrzymia wpadka ABW. Skutki pomyłki mogą okazać się dla kontrwywiadu opłakane
  8. 26-letni Joe Biden wywołał zachwyt na całym świecie. Internauci nie mogą oderwać wzroku od zdjęcia z młodości
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News