Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne

Lepiej przełóżcie plany na urlop. Jasnowidz Jackowski mówi, co wydarzy się już za parę dni, to straszne Źródło: youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski, słynny polski jasnowidz z Człuchowa, po raz kolejny wszedł w buty synoptyka i przepowiedział to, co wydarzy się w sierpniu. Lepiej zmienić swoje dotychczasowe plany, bo podawane przez niego wiadomości są straszne.

Krzysztof Jackowski, choć jest postacią kontrowersyjną, to niejednokrotnie występuje w mediach w roli eksperta w różnych sprawach. Ponadto od jakiegoś czasu jasnowidz z Człuchowa udziela się na platformie "YouTube" gdzie odpowiada na pytania swoich widzów. Tradycyjnie, o pogodę zapytali go dziennikarze "Super-Expressu", a jego wizja może wstrząsnąć Polakami przygotowującymi się do urlopu. 

Krzysztof Jackowski przewidział pogodę na wakacje

Polacy ostatnio mają wiele powodów do narzekań. Przez czerwiec utrzymywały się ogromne upały, niejednokrotnie zagrażające życiu, o czym informowało IMGW oraz alerty RCB. Teraz temperatura znacznie spadła, ale zamiast letniego,przyjemnego ciepła, temperatury przypominają raczej te jesienne. Mieszkańcy Polski zastanawiają się teraz, czy do ich zaplanowanego urlopu pogoda się poprawi. Krzysztof Jackowski postanowił udzielić odpowiedzi na to trapiące rodaków pytanie.

Jasnowidz zapowiedział coś strasznego. Okazuje się, że Polacy będą świadkami wielu zaskakujących i nagłych zmian pogody. Choć początek wakacji przywitał nas niemalże rekordowymi upałami, to już teraz można odczuć znaczne ochłodzenie. Ponadto spadkom temperatury będą towarzyszyć przelotne opady deszczu, warto więc już teraz zastanowić się nad przełożeniem planów na urlop. 

Zmiana pogody przyniesie też ze sobą niezwykle silny wiatr. Co gorsza, jak podaje jasnowidz - taki stan ma się utrzymać aż do sierpnia. Jackowski zastrzega jednak, że pod koniec lipca możemy się spodziewać krótkotrwałego ocieplenia, nie możemy się jednak do niego przyzwyczajać. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pogoda na sierpień według Jackowskiego nie nastraja zbyt pozytywnie

Trzeba się liczyć z tym, że mogą wystąpić opady deszczu - dlatego warto pamiętać o parasolce pod ręką. Przez resztę sierpnia ma utrzymać się umiarkowana temperatura. Ostatnie upały będą na przełomie lipca i sierpnia, potem możemy się spodziewać najwyższych temperatur na poziomie 24-26 stopni.

- To będzie umiarkowane lato - skwitował relację swojej wizji Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Do seniorów trafią ogromne pieniądze. Kwoty zwalają z nóg, a dojdzie do tego już wkrótce

2. Wysokie kary za parkowanie koło Biedronki. Klienci już powiadomili policję

Wszystkie osoby, które zaplanowały swoje urlopy na drugą połowę sierpnia, powinny pomyśleć nad zmianą terminu lub miejscem odpoczynku. Być może doczekamy się wysokich temperatur w kolejnych miesiącach, a jeśli nie, konieczne będzie poszukiwanie ich poza granicami naszego kraju. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ojciec Marii Sadowskiej, gwiazdor programu "Tęczowy Music Box" oskarżony o pedofilię. Miał zgwałcić kilkadziesiąt dziewczynek [18+]
  2. Znana piosenkarka była bita przez partnera, znęcał się również nad ich małą córką. Jej wyznanie jest wstrząsające
  3. Mąż wysłał Marcie sms-a z Anglii. Zatkało ją, gdy zobaczyła treść wiadomości
  4. Przygarnęli małego puszystego szczeniaczka. Oczy wam wyjdą z orbit, gdy zobaczycie jakie zwierzę z niego wyrosło!
  5. Mąż pochował żonę w głębokiej śpiączce. W trumnie znaleziono ślady drapania

Źródło: Super-Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News