Krzysztof Jackowski wizja
youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Konrad Karpiuk - 5 Stycznia 2020

Krzysztof Jackowski zamarł. Na żywo nagle złapał się za głowę i przewidział najgorsze

Krzysztof Jackowski miał wizję na oczach widzów. Nagle złapał się za głowę i zaczął wypowiadać przepowiednie, które przeraził wielu. Jak sam stwierdził, widział najgorsze.

Krzysztof Jackowski jakiś czas temu przewidział konflikt militarny, w który zamiesza się USA. W momencie, kiedy faktycznie doszło do zaostrzenia relacji pomiędzy Teheranem a Waszyngtonem, coraz więcej osób zaczęło słuchać jasnowidza z Człuchowa. Szczególnie, że wiele mediów wieszczy III wojnę światową.

Krzysztof Jackowski miał wizję na oczach widzów

Znany jasnowidz wie, że w momencie, gdy politolodzy mają problemy z przewidzeniem sytuacji i nie mogę ocenić dalszego rozwoju sytuacji, to wszyscy będą pytać o opinię właśnie jego. Jasnowidz zdecydował się więc na oczach widzów wejść w stan, w którym nachodzą go wizję. W ten sposób miał przewidzieć dalsze losy konfliktu.

Zenek Martyniuk o hejterachZenek Martyniuk brutalnie zaatakowany przez hejterów. Muzyk wydał oświadczenieCzytaj dalej

Niedługo po świętach Krzysztof Jackowski przewidział, że niedługo stanie się coś niedobrego, dojdzie do działań militarnych, które mogą doprowadzić do otwartego konfliktu. Z kolei zaraz po sylwestrze nagrał odcinek, w którym zdradził, że wybuchnie wojna. Niedługo później świat dowiedział się o rozkazie Trumpa, który zakończył się śmiercią generała Sulejmaniego. Iran zapowiedział odwet.

Krzysztof Jackowski przewidział kolejną kwestię w konflikcie USA - Iran

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Horoskop chiński na 2020 rokHoroskop chiński na Rok Szczura zadziwia precyzją. Mówi, komu poszczęści się w miłości, a kto zarobi ogromne pieniądzeCzytaj dalej

- Ja pierdzielę! Widzę miasto. Ono wybucha. Wybuchy są w różnych częściach miasta. Iranowi coś się stanie, ale będzie to tłumaczone... pomyłką. To będzie ostrzał. Widzę prowokację grubymi nićmi szytą. O wszystkim zdecydują 2 lub 3 najbliższe doby - mówił Krzysztof Jackowski podczas piątkowej transmisji.

Dzisiaj grzeje:

1. Polska Miss została zamordowana. Stalker zasztyletował ją w biały dzień
2. Agnieszka Chylińska pokazała rzecz, którą zrobiła jej córka. Serce pęka, żaden rodzic nie wie, jak zareagować

Nie trzeba było długo czekać na spełnienie się wizji jasnowidza, bo zaledwie kilka godzin później media obiegły informacje o ataku Amerykanów na irańskie wojsko. Kilka godzin później zarówno Iran, jak i USA zdementowały te plotki. Wygląda na to, że faktycznie doszło do pomyłki lub prowokacji. Co więcej, Jackowski na koniec skwitował, że rok 2020 będzie bardzo zły.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o problemach z sercem. Wiele osób je bagatelizuje
  2. Jak nie wykorzystasz urlopu, to wylądujesz na nim przymusowo. Masz czas do konkretnego dnia
  3. Natalia Kukulska opublikowała poruszające zdjęcie najmłodszej córki. Podpis nie pozostawia złudzeń
  4. Objawienie na scenie "The Voice Kids"! Gdy tylko otworzył usta, odwróciły się wszystkie fotele, niezwykła reakcja Dawida Kwiatkowskiego
  5. Żona podała mężowi śmiertelną miksturę, nie miał żadnych szans. Niewiarygodne, jaki zawód wykonuje kobieta

Krzysztof JackowskiNiepokojące przepowiednie Krzysztofa Jackowskiego na 2020 rok. Gdy je zobaczył podczas wizji, aż złapał się za głowęCzytaj dalej

Źródło: Fakt

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News