Krzysztof Jackowski pilnie ostrzega Polaków. Miał straszną wizję, twierdzi, że jest się czego bać

Krzysztof Jackowski pilnie ostrzega Polaków. Miał straszną wizję, twierdzi, że jest się czego bać Źródło: YouTube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przekazuje swoją ostatnią wizję. Ukazały mu się straszne sceny, którymi musiał się podzielić z Polakami. Nie ma dobrych informacji, jego zdaniem, każdemu grozi niebezpieczeństwo.

Krzysztof Jackowski  miał kolejną wizję. Tym razem jej obraz jest wyraźny, a jasnowidz twierdzi, że doskonale widzi to, co przyniesie los. Jego przepowiednia nie jest dobrą monetą dla nikogo, każdy z Polaków znajduje się w obliczu zagrożenia. Jest to najczarniejsza z wizji, jakie kiedykolwiek przekazał do wiadomości publicznej znany jasnowidz.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski przekazuje kolejną wizję 

Krzysztof Jackowski od jakiegoś czasu nie przekazuje dobrych informacji dla Polaków. Obrazy w jego głowie nie tak dawno dotyczyły polityków, w tym nawet samego premiera. Dzisiaj jednak ma do przekazania widzenia, które dotyczyć będą każdego obywatela Polski, a nawet świata. Jeżeli sprawdzą się przypuszczenia jasnowidza, może dojść do opłakanego w skutkach światowego konfliktu. Krzysztof Jackowski dokładnie wie, jak najprawdopodobniej dojdzie do jego wybuchu oraz to, kto będzie za niego odpowiedzialny.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W moim odczuciu może to się potoczyć w sposób bardzo niekontrolowany. Po histerycznej reakcji Donalda Trumpa, który zostawił Kurdów na pożarcie, ponadto nie ma właściwie żadnego dialogu z sojusznikiem, czyli z Turcją, a przecież to są kraje natowskie. Sytuacja jest bardzo niebezpieczna, to może być ukartowane. Moim zdaniem powinniśmy się bać wybuchu III wojny światowej - przekazał Krzysztof Jackowski. 

Krzysztof Jackowski znowu straszy Polaków

W jego wizjach nikt już nie jest bezpieczny. Zgodnie z jego przewidywaniami wojna zniszczy cały świat, nikomu nie uda się przed nią uciec, a jej początki są już zauważalne gołym okiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana dziennikarka TVP została zamordowana przez swoją córkę. Ciało poćwiartowała na tysiąc kawałków. Ta zbrodnia wstrząsnęła Polską
2. Wielka awaria w Polsce. Nie działają karty płatnicze i przelewy dwóch ogromnych banków

Internauci nie kryją zaskoczenia w temacie nowej wizji. Każdy z komentujących ma nadzieję, że jasnowidz nie przewidział przyszłości, że jego wizje tym razem się nie sprawdzą. Nikt nie chce, aby obraz z głowy Jackowskiego, dotyczący światowego konfliktu, znalazł odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tych śmieci nie wyrzucaj z resztą. Inaczej zapłacisz OGROMNĄ grzywnę!
  2. Nie żyje uwielbiana aktorka. Przyjaźniła się z Danielem Olbrychskim, fani pogrążeni w żałobie
  3. Dramat gwiazdora "M jak Miłość", "Barw Szczęścia" i wielu innych seriali. Nie żyje bliski członek jego rodziny
  4. Jechała autostradą, nagle osaczyły ją inne auta. Po chwili dotarło do niej, co się dzieje i kazała synowi dzwonić po policję
  5. Tego dziecka miało nigdy nie być. Pielęgniarki natychmiast zaczęły robić zdjęcia, bo urodził się z dowodem na to w rączce
     

źródło: se

Następny artykuł