Jackowski nie ma wątpliwości, sytuacja jest bardzo zła. Jasnowidz przeraził wiele osób

Jackowski nie ma wątpliwości, sytuacja jest bardzo zła. Jasnowidz przeraził wiele osób Źródło: Krzysztof Jackowski/Youtube

Krzysztof Jackowski zawsze w swoich filmach zdradza to, jakie obrazy pojawiają mu się w głowie. Niestety, w jednej z ostatnich wizji, jakie zrelacjonował na swoim kanale na platformie YouTube, przeraził wielu słuchaczy. Nikt się nie spodziewał, że padną takie słowa. Polski jasnowidz jednak nie ma żadnej wątpliwości, sytuacja jest bardzo zła.

Krzysztof Jackowski udzielając odpowiedzi na bardzo ważne pytanie, zaskoczył swoich widzów. Internauci przerazili się jego słowami, znalazła się w nich niezbyt optymistyczna wizja.

Krzysztof Jackowski odpowiada na ważne pytanie 

Podczas transmisji na żywo, którą prowadził Krzysztof Jackowski, jedna z internautek, pani Krystyna zapytała się jasnowidza, jakie jest jego zdanie na temat powrotu zza granicy do Polski, czy warto w ogóle wracać. Jakiej odpowiedzi udzielił Jackowski? 

- Krystyno, gdybym był młodym człowiekiem, wyjechałbym z Polski. Wyjechałbym dlatego, że w tym kraju nie podoba mi się wiele rzeczy. Traktowanie obywatela, i nie podoba mi się to, co jest cały czas od 30 lat. Jak komuna upadła, doszło do rozpasania biurokratycznego, mówię tu dokładnie o ZUS, urzędach skarbowych i innych panach czy paniach z biur. I to się nie zmieni, bo to im weszło w krew - rozpoczął Jackowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Krzysztof Jackowski przeraża swoimi wizjami

Co więcej, Krzysztof Jackowski nie poprzestał na wyrażeniu swojego niezadowolenia i udzieleniu rady pani Krystynie. Jasnowidz dalej opowiadał, jak wygląda życie w Polsce, odnosząc się do służby zdrowia. Niestety, nie przewiduje dla niej dobrego czasu. W wizjach Jackowski dokładnie widzi, że ta sytuacja się nie zmieni. 

Dzisiaj grzeje: 1. Niestety, koronawirus w PKS i PKP. Sanepid pilnie szuka pasażerów popularnych kierunków

2. Wideo - Kuriozalny wypadek. Podwójne potrącenie na rondzie. Ucierpiała kobieta udzielająca pomocy

3. Emerytury i renty będą zawieszane. Ważny komunikat ZUS do wielu Polaków

- Braku szacunku w sensie przygotowania do leczenia ludzi w kraju, służba zdrowia zawsze leży na łopatkach i będzie leżała. A też nie podoba mi się w tym kraju, że ludzie, którzy się zagarną do polityki, czy to jest polityka małomiasteczkowa, czy jest to polityka na skalę krajową, to ci ludzie żyją, ci ludzie są aktywni, ci ludzie się realizują. Cała reszta to szara masa, która musi się podporządkować coraz dziwniejszym przepisom - podkreślił. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wiadomości TVP mocno odpłynęły? Danuta Holecka na wizji bez ogródek: "Na tle innych wypadamy lepiej"
  2. Milionerzy: Dostała niezwykle ciężkie i podchwytliwe pytanie za 40000 zł. Znacie poprawną odpowiedź?
  3. Wicemarszałek Sejmu zakażona koronawirusem. Wiemy, w jakim jest stanie
  4. Lech Wałęsa może być wściekły. Informacje o jego żonie zwalają z nóg
  5. Niebywałe doniesienia o Jarosławie Kaczyńskim. Wyjawiła powód dlaczego jest kawalerem
  6. Mówiono, że jest gruba i skąpa, a została królową kuchni na długo przed Gessler. Zwykła kucharka stworzyła kulinarną biblię Polski

Źródło: Krzysztof Jackowski/Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News