Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić

Wiadomo ile Krzysztof Jackowski wziął za poszukiwanie Piotra Staraka. Można się mocno zdziwić Źródło: WikiMedia Commons/Grzegorz Gołębiowski

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz. Zajmuje się już nie tylko poszukiwaniami zaginionych osób, ale też przewidywaniem pogody czy losów świata. Ostatnio zdradził, ile zarobił za pomoc w odszukaniu Piotra Woźniaka-Staraka. Kwota okazuje się zaskakująca.

Krzysztof Jackowski jest szarą eminencją polskiej kryminalistyki. Jasnowidz już nie raz pomagał w tak zwanych "sprawach beznadziejnych". Ostatnio coraz częściej wypowiada się publicznie - założył na przykład własny kanał na YouTube. Z medium z Człuchowa chętnie rozmawiają też tabloidy. Być może szuka w ten sposób sławy, a być może stara się w ten sposób reklamować własne usługi. Ostatnio przecież poszerzył swoje usługi o informacje na temat życia po śmierci.

Krzysztof Jackowski wypowiada się na temat współpracy z rodziną Woźniaka-Staraka

Śmierć 39-letniego producenta wstrząsnęła całą Polską. Niejasne były też jej okoliczności. Policja długo i bezskutecznie szukała ciała. Krzysztof Jackowski mówi, że w końcu po pomoc zwrócił się do niego człowiek podający się za "przyjaciela rodziny" zmarłego. Według tego, co sam utrzymuje, jego szczegółowa wizja pomogła zamknąć sprawę i to dzięki niemu Piotr Woźniak-Starak mógł wreszcie zostać złożony w grobie. Co innego natomiast twierdzą płetwonurkowie, którzy byli bezpośrednio zaangażowani w akcję poszukiwawczą. 

Czy pomógł, czy nie, Krzysztof Jackowski na pewno zarobił na tej sprawie. Dowiadujemy się teraz, ile dokładnie dostał pieniędzy. Biorąc pod uwagę, że poszukiwany pochodził z bogatej rodziny, która - jak można zakładać - na pewno nie poskąpiła pieniędzy na jego odnalezienie, jasnowidz nie mógł nie spodziewać się sowitego wynagrodzenia.  To, co wyznał w rozmowie z tabloidem, tym bardziej zaskakuje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Płacę ZUS, płacę podatki, muszę mieć kasę fiskalną, to jest naturalne, z tego też żyję. 200 złotych mi zapłacili. Zapłacili stawkę taką, jaką płaci mi każdy. Mniejsze rzeczy bardziej cieszą. Przykładowo mówię. Gdybym kupił do tego mieszkania jeden dywan i wiedziałbym, że ciężko na niego zapracowałem, to ten dywan będę cenił, będę go czyścił. A co z tego, gdyby mnie było stać na tysiące dywanów? - powiedział Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Śledztwo ws. Bieniuka zostało utajnione. Prokuratura wyjaśnia nagłe okoliczności
2. Andrzej Grabowski powiedział całą prawdę o polskiej polityce. Tak mocnych słów z jego ust jeszcze nie słyszeliśmy

Co prawda nie możemy jednoznacznie stwierdzić, ile spraw w miesiącu trafia na biurko jasnowidza, ale możemy założyć, że przy adekwatnym obłożeniu Jackowski może zarabiać całkiem rozsądnie. Jednak z dokładną oceną będziemy musieli poczekać na kolejne wywiady z medium.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz żonę lub męża? To Ci nie pomoże. Nadchodzi nowy podatek
  2. Tylko te 4 osoby mają NAJWIĘKSZE szanse, by wygrać fortunę tej jesieni. Te znaki zodiaku to niekwestionowani wybrańcy losu
  3. Juror Tańca z Gwiazdami przeżywa dramat. Choruje na straszną chorobę, jego małżeństwo legło w gruzach
  4. Goście weselni bawili się w najlepsze. Sielankę przerwała policja, doszło do zatrzymania
  5. Skąd pochodzi Violetta Villas? Niesamowita historia

źródło: msn

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News