Krzysztof Jackowski powiedział, czy nasza rzeczywistość naprawdę istnieje. "Obrócić ku złemu"

Krzysztof Jackowski powiedział, czy nasza rzeczywistość naprawdę istnieje. "Obrócić ku złemu" Źródło: screen youtube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski w swoich nagraniach publikowanych w Internecie porusza najróżniejsze tematy. Tym razem jasnowidz z Człuchowa rozpoczął dyskusję dotyczącą naszej rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski raczej większości osób kojarzy się ze swoimi przewidywaniami dotyczącymi nadchodzących wydarzeń. Jasnowidz często porusza i angażuje się w aktualne sprawy, ale tym razem zdecydował się na o wiele poważniejszy ton swojego wystąpienia przed internautami. Wszystko dlatego, że Jackowski opowiadał o swoich przemyśleniach i obserwacjach dotyczących naszej rzeczywistości.

W Internecie można znaleźć całą masę osób mówiących, że nasza rzeczywistość wcale nie wygląda tak jak nam się wydaje, na pierwszy rzut oka. W tej tematyce powstała cała masa teorii, w których można znaleźć takie, które twierdzą, że wszystko, co nas otacza, jest jedynie symulacją, niczym w filmie "Matrix". Chociaż sam jasnowidz ma co do tego zupełnie inne podejście.

Krzysztof Jackowski o naszej rzeczywistości

Jasnowidz podczas swojego nagrania opublikowanego na platformie YouTube mówi, że nie ma wątpliwości co do tego, że to, co nas otacza, jest realne. W końcu każdy z nas wie, że żyjemy na planecie Ziemia, ale nasze pojmowanie tej rzeczywistości jest nieco zakrzywione. Jackowski upatruje w tym działania masowych mediów, które poprzez zalewanie nas informacjami z naszego regionu świata sprawiają, że zapominamy, iż na drugiej półkuli życie może wyglądać zupełnie inaczej.

Kolejną kwestią, na którą zwraca uwagę Krzysztof Jackowski, jest nasza duchowość, o której nie usłyszymy za bardzo w telewizji czy radio, a przecież jest to również element nas samych, o którym nie można zapominać. Co więcej, jasnowidz mówi o świecie duchowym, jak o zupełnie innej rzeczywistości, w której nawet takie elementy jak czas mogą wyglądać i działać zupełnie inaczej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oczywiście można stwierdzić, że przecież są telewizje i rozgłośnie religijne, ale Jackowski i na tym terenie wchodzi w polemikę. Zauważa bowiem, że duchowość ukazywana np. w chrześcijaństwie jest bardzo idealizowana, a przecież nawet w starym testamencie pokazane jest, że byty niezwykle uduchowione, takie jak anioły mogą "obrócić się ku złemu".

Przez co nasz światopogląd zarówno na życie doczesne, jak i to, które ma nastąpić po naszej śmierci, jest zaburzane i staje się pewnego rodzaju iluzją, sprawiającą, że to, co realne postrzegamy w nie do końca prawdziwy sposób.

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorszy z możliwych powód do ślubu. Uderzyła w nich fala krytyki, ale zbili fortunę
2. Użytkowanie wieczyste: uważajcie, bo możecie stracić tysiące złotych

 - Zwróćcie uwagę, że Bóg zrzucił na ziemię zbuntowanych aniołów. Chyba w starym testamencie jest taki zapis, że zbuntowani aniołowie mieli dzieci z ziemskimi kobietami. No jak sobie to tłumaczyć. Anioł coś bardzo duchowego jednak się zbuntował, czyli i anioł potrafił być zły w którymś momencie. Więc tu jest pokazana pewna niedoskonałość nawet w dogmacie religijnym, że coś, co jest bardzo uduchowione może się obrócić ku złemu - mówił Krzysztof Jackowski.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wnuczka znanego aktora TVP zmaga się z nieuleczalną chorobą. ”Człowiek o tej chorobie nic nie wie, dopóki się z nią nie zetknie”
  2. Nie żyje legendarny aktor "Złotopolskich". Tysiące Polaków pogrążyło się w żałobie
  3. Był z nami od zawsze. Niestety, dzisiaj zmarł
  4. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  5. Policja myślała, że wchodzi na zwykłą imprezę. Gdy zobaczyli prawdziwe źródło krzyków, zamarli
     

źródło: YouTube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News