Krzysztof Jackowski ukrywa ją przed światem. Wiadomo kim jest o 19 lat młodsza żona najsłynniejszego jasnowidza

Krzysztof Jackowski ukrywa ją przed światem. Wiadomo kim jest o 19 lat młodsza żona najsłynniejszego jasnowidza Źródło: pikio.pl

Krzysztof Jackowski jest jednym z najbardziej znanych jasnowidzów w kraju. Zawsze zaskakuje swoimi wizjami Polaków, lecz intryguje nie tylko tym. Niespodziewanie pochwalił się zdjęciem ze swoją piękną żoną, internauci oszaleli na widok kobiety,

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym, polskim jasnowidzem. Wiele osób go ceni, bo już nie raz pomagał policji w poszukiwaniach. Jasnowidz bardzo często zaskakuje swoimi trafnymi przepowiedniami, tym razem jednak to nie jego wizja, a żona sprawiły, że internet oszalał. Choć medium bardzo rzadko dzieli się swoim życiem prywatnym, już wiadomo, kim jest jego ukochana.

Krzysztof Jackowski ma niesamowity dar

Krzysztof Jackowski to postać wyjątkowo kontrowersyjna. Jest grono osób, które nie wierzy w przepowiednie jasnowidzów, lecz medium z Człuchowa ma również swoich wiernych fanów. Mężczyzna uważa, że ma dar przewidywania przyszłości. Na początku zajmował się głównie sprawami policyjnymi. Obecnie często udziela się jednak w najbardziej medialnych skandalach czy wydarzeniach, które obserwuje cały naród. Mało kto wie jednak, jak wygląda jego życie prywatne. Sam Jackowski nie dzieli się nim zbyt często.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Związki, w których występuje duża różnica wieku, zawsze wywołują dyskusję. Aktualnie najczęściej mówi się o małżeństwie Karola Strasburgera z 37 lat młodszą kobietą. Jednak u Jackowskiego wiek pomiędzy nim a żoną jest równie imponujący. Jego małżonka, Katarzyna,  jest od niego o 19 lat młodsza. Kobieta nie jest osobą publiczną, jednak w końcu fani medium dowiedzieli się, kim jest i jak wygląda.  

Jackowski pochwalił się ukochaną

Jakiś czas temu zaskoczył wszystkich fanów wyznaniem, ze nie spodziewał się, iż spotka na swojej drodze tak wielką miłość. 

- Pomogłem w rozwiązaniu co najmniej kilkuset spraw, zaginięć, morderstw. Szukałem osób z całego świata, a dla siebie nie potrafiłem znaleźć tej jedynej ukochanej osoby. Absolutnie nie przewidziałem, że się zakocham - opowiadał Jackowski w wywiadzie z "Super Expressowi".

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje mąż uwielbianej polskiej gwiazdy. Zmarł po ciężkiej i długiej chorobie
2. Nie żyje uwielbiany ksiądz. Przekazano wiadomości o koszmarnym wypadku w polskiej miejscowości

Jego pierwsza małżonka odeszła i zostawiła go samego z dziećmi. Teraz jasnowidz znowu może cieszyć się szczęściem u boku przepięknej małżonki, która go wspiera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tradycyjna sałatka jarzynowa nie musi być nudna! Wystarczy, że dodasz do niej jeden sekretny składnik, prawdziwe niebo w gębie
  2. Na jaw wyszły nowe, intrygujące fakty o Łukaszu z kłem narwala. Szczegóły wielu mogą zadziwić
  3. Prababcie stosowały prosty przepis na genialną odżywkę do włosów. Mało kto o nim pamięta, a daje rewelacyjne efekty
  4. Podczas transmisji live Kononowicza doszło do ohydnej obrazy LGBT. Policja zatrzymała mężczyznę
  5. Skarbówka ZAPUKA do drzwi i upomni się o pieniądze. Nie będzie nawet wcześniej wysyłać zawiadomień

źródło: planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News