Niewyobrażalny widok. Krzysztof Jackowski pokazał zdumiewające zdjęcie grobu

Niewyobrażalny widok. Krzysztof Jackowski pokazał zdumiewające zdjęcie grobu Źródło: .

Krzysztof Jackowski znów wszystkich zaskoczył, jednak tym razem nie chodzi wcale o jego kolejną przepowiednię. Znany polski jasnowidz zamieścił zdumiewające zdjęcie grobu.

Krzysztof Jackowski regularnie dostarcza Polakom porządną dawkę emocji, opowiadając o swoich wizjach, najczęściej dotyczących przyszłości nie tylko naszego kraju, ale również całego świata. W czasie, gdy niektórzy jawnie go za to wyśmiewają, inni wierzą, że to co mówi ma szansę się spełnić, opierając swoje twierdzenia o jego uprzednie wizje, które się ziściły. Tematów do dyskusji na tym polu nie brakuje, a sam zainteresowany dołożył właśnie kolejny. Internauci szeroko komentują zdjęcie, jakie zamieścił. 

Krzysztof Jackowski pokazał szokujące zdjęcie grobu

Jasnowidz z Człuchowa stara się skrupulatnie prowadzić swoje profile w mediach społecznościowych, by zapewnić sobie jeszcze lepszą drogę kontaktu z obserwatorami. Na Facebooku regularnie dzieli się swoimi przemyśleniami i poglądami, które niejednokrotnie wzbudzają spore poruszenie. Tym razem jest podobnie, a wszystko za sprawą zdjęcia, jakie zamieścił z uwagi na dzień Wszystkich Świętych. 

Jackowski podzielił się bowiem z internautami zdjęciem grobu, na których nie zostały wcale wyryte dane osoby pochowanej, a napis, który niesie za sobą przesłanie, jakoby śmierć nie istniała. 

- Śmierć nie istnieje. Hasam sobie poza ciałem. Pozdrawiam - czytamy na nagrobku. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci nie mogli powstrzymać się od komentarza 

Szokujące, a nawet dość kontrowersyjne zdjęcie, nie mogło obyć się bez komentarzy obserwatorów Jackowskiego, którzy żywo zaczęli odnosić się do tego, co zobaczyli. Nie były to jednak negatywne opinie, a własne przemyślenia nad śmiercią i tym, co rzeczywiście może być prawdą. 

- Tak to będzie, będziemy sobie wszyscy wspólnie hasać i będzie pięknie - czytamy. 

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki

2. Już 16 osób nie żyje. Niestety, napływają tragiczne informacje z polskich miejscowości, uważajcie na siebie

- Nigdy nie rozumiałam, dlaczego tak ważne dla ludzi jest ich ciało i dlaczego tak ważne jest ich doczesne życie. Dla mnie oczywiste jest to, że śmierć nie istnieje... Cmentarze są zbędne... Nikt tego nie rozumie... Niestety - wyznaje internautka.

Następny artykuł