Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo

Jackowski zdradził, co już niedługo wydarzy się w naszym kraju. Dla Polaków to już będzie za dużo Źródło: youtube/jasnowidz_krzysztof_jackowski_official/

Krzysztof Jackowski już wie, co niebawem wydarzy się w naszym kraju. Słowa najpopularniejszego jasnowidza nie dla wszystkich mogą być pokrzepiające, jednak wygląda na to, że wszystko jest już pewne.

Krzysztof Jackowski doskonale wie, jakiej pogody rodacy powinni spodziewać się po trwającej od niedawna jesieni i nadchodzącej zimie. Po raz kolejny postanowił podzielić się swoimi przewidywaniami, które niewykluczone, że znajdą potwierdzenie w rzeczywistości. Wielu Polaków może być niepocieszonych słowami medium - dla wielu to już za dużo. 

Krzysztof Jackowski zdradza, co niedługo się wydarzy w naszym kraju 

Choć astronomiczna jesień trwa od zaledwie kilkunastu dni, już dała się rodakom mocno we znaki. Słońce, deszcz i potężne wichury siejące spustoszenie - to wszystko już za nami, a przecież to dopiero początek. Aż strach pomyśleć, co jeszcze może nas czekać. Naprzeciw rodakom wychodzi jasnowidz z Człuchowa, który już doskonale wie, jakiej pogody powinniśmy się spodziewać nie tylko jesienią, ale i zimą. 

Zgodnie z przepowiednią Jackowskiego, jasień będzie znacznie dłuższa, niż ktokolwiek by się tego spodziewał. Oczywistym jest, że nie zabraknie wyjątkowo niskich temperatur i skrajnych warunków atmosferycznych, jednak wygląda na to, że trwająca obecnie pora roku może znacząco przysłonić kolejną. Zima może być niemalże nieodczuwalna, dotkliwie odczujemy natomiast wahania pogody oraz wichury. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie wszyscy będą zadowoleni 

Jak zapowiada Jackowski, jesień będzie trwała od października aż do połowy stycznia. 

- Uważam, że zima będzie ciepła. Czeka nas bardzo długa jesień, która będzie trwać od października do połowy stycznia. Będzie to taka ciepła jesień - powiedział. 

Dzisiaj grzeje: 1. Siostra gwiazdora zamordowała staruszkę z zimną krwią. Na jaw wyszły przerażające fakty

Najgorszy taniec w historii programu? Już przed występem zalała się łzami, "znaleźliśmy się w tanecznym piekle"

Warto zaznaczyć, że przepowiednie najpopularniejszego jasnowidza, między innymi na temat prognozy pogody, sprawdzały się już niejednokrotnie, dlatego niewykluczone, że tym razem będzie podobnie. Co zatem z zimą? Wygląda na to, że na próżno wypatrywać białych świąt. Dla miłośników śniegu nie są to zbyt pokrzepiające informacje, a jak się okazuje, Jackowski nie ma najmniejszych wątpliwości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Majątek Lewandowskiej robi wrażenie. W rok zarobiła astronomiczną sumę
  2. Córka wróciła do domu z płaczem. Dostała skandaliczną uwagę od nauczycielki, matka prawie zemdlała
  3. Zainstalował kamerę i wyszedł. Pies nie wiedział, że się nagrywa. Mężczyzna obejrzał miażdżące serce nagranie, już nigdy nie zostawi zwierzaka samego
  4. Michał Szpak odwrócił fotel i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na scenie „The Voice of Poland” zaśpiewała bliska mu osoba
  5. Dzisiaj rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Wygląd jej grobu po 5 latach przyprawia o dreszcze

Źródło: pomorska  

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News