Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w lipcu w Polsce. Już się zaczęło

Krzysztof Jackowski przepowiedział, co stanie się w lipcu w Polsce. Już się zaczęło Źródło: screen/YouTube/Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, co już niebawem spotka Polaków. Wypowiedź jasnowidza dotyczyła najnowszej sytuacji pogodowej w naszym kraju. Z pewnością jego słowa zainteresują mieszkańców Polski.

Krzysztof Jackowski przekazał swoją najnowszą przepowiednię dotyczącą sytuacji pogodowej w naszym kraju. Okazuje się, że znany jasnowidz wie już o tym, co wydarzy się za kilka tygodni. Jak sam przekazuje, wiadomości dotyczące najnowszych prognoz mogą być bardzo niepokojące dla każdego, kto planuje w najbliższych dniach wybrać się na wakacje nad polskie morze.

Wielu Polaków zdążyło już zapoznać się z najnowszymi słowami znanego jasnowidza, który przekazał swoją najnowszą wizję w trakcie jednej z ostatnich transmisji na żywo na portalu YouTube. Niemal od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony widzów, którzy zaczęli wyrażać swoją opinię na temat nowej przepowiedni. 

Krzysztof Jackowski mówi o pogodzie w lipcu

- Moim zdaniem pogoda w lipcu może być bardzo „przeplatana”. Sądzę, że mniej więcej do 22 lipca będą się utrzymywać upały, będzie ciepło, gorąco, choć mogą zdarzyć się dni, kiedy będzie padać - stwierdził Krzysztof Jackowski, zapowiadając, że już niebawem w naszym kraju będziemy mogli spodziewać się bardzo wysokich temperatur.

Okazuje się więc, że ci, którzy zaplanowali urlopy na pierwszą połowę lipca mogą być w pełni spokojni o to, co nas czeka w najbliższym czasie. Jak twierdzi jasnowidz, sytuacja ulegnie zmianie dopiero w okolicach 22 lipca, gdy możemy spodziewać się poważnych zmian, z jakimi nie musieliśmy mierzyć się już od dłuższego czasu.

Już się zaczęło. Gwałtowna zmiana pogody powoli staje się faktem 

- Według mnie pogoda nieco zaskoczy nas pod koniec lipca. Wtedy nad Polską mogą pojawić się ulewne deszcze - dodaje Krzysztof Jackowski, wspominając, że pod koniec miesiąca znacznie częściej może dochodzić do gwałtownych zmian pogody.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Słowa jasnowidza doczekały się setek komentarzy w internecie. Polacy mają nadzieję, że tym razem słowa Jackowskiego nie sprawdzą się i przez całe wakacje przyjdzie nam cieszyć się upałami i wysoką temperaturą. Jednak ostatnie ochłodzenie i gwałtowne burze świadczą o tym, że wizjoner z Człuchowa może mieć rację. To, co zapowiedział na drugą połowę miesiąca, już się zaczęło. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. NIE ŻYJE znana aktorka, miała 47 lat. Osierociła troje małych dzieci
  2. Żony Braci Golec to prawdziwe góralskie piękności. Nie uwierzycie, jak wyglądają ukochane słynnych braci
  3. Jest oficjalne oświadczenie prawników ws. informacji o rozwodzie Kate i Williama
  4. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  5. Anja Rubik przyszła na imprezę Vogue z całkiem nagimi piersiami. Tak, CAŁKIEM nagimi
  6. Wakacje zamieniły się w piekło, 6 osób nie żyje, 190 rannych. Porażające informacje TVN

Źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News