Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Już niedługo Polaków mogą czekać dramatyczne wydarzenia

Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Już niedługo Polaków mogą czekać dramatyczne wydarzenia Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/YouTube

Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej niepokojącej wizji naszego kraju. Tym razem nie dotyczy ona zmian klimatycznych ani związanych z pandemią koronawirusa. Sławny już jasnowidz mówi o sytuacji politycznej, a nawet suwerenności Polski. Jak informuje Radio Zet, Jackowski przewiduje ostre reakcje społeczeństwa.

Krzysztof Jackowski często wypowiada się na temat swoich przeczuć związanych z aktualnymi wydarzeniami. Gdy w naszym kraju pojawiła się susza, jasnowidz mówił o poważnych zmianach środowiska związanych z niskim poziomie wód. Jackowski udzielał się również w trakcie poszukiwań wielu zaginionych osób, w tym małego Kacperka, którego ciało znaleziono w rzece.

Od pewnego czasu wielu Polaków zastanawia się nad tym, jak będzie zmieniała się scena polityczna w naszym kraju. W mediach i debacie publicznej wciąż toczą się spory dotyczące wyborów prezydenckich oraz działań partii rządzącej.

Krzysztof Jackowski przewiduje protesty

Niedawno w rozmowie z Super Expressem Krzysztof Jackowski opowiedział o tym, jaka przyszłość może czekać polski rząd. Wizja jasnowidza może być niepokojąca. Jackowski wspomina o niejasnej sytuacji politycznej, suwerenności kraju oraz ostrej reakcji społeczeństwa. Jego zdaniem niezadowolenie obywateli może skończyć się licznymi protestami.

- Mam przemyślenia do tych swoich przeczuć z wcześniejszej audycji, kiedy to mówiłem, że w moim odczuciu rząd obecny nie dotrwa do następnych wyborów parlamentarnych, że ten rząd się rozsypie (...) A też mówiłem, że jeżeli by się tak stało, to w moim odczuciu bardzo coś dziwnego nastąpi po tej rozsypce tego rządu, ponieważ nagle pojawi się jakiś rząd okresowy, zastępczy i zaniepokoi to nas bardzo - słowa jasnowidza cytuje Super Express.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Mogą być bardzo duże protesty w kraju, ponieważ ten rząd może mieć jakieś korzenie, czy jakieś decydowanie spoza naszego kraju. Co by było w ogóle jakimś nonsensem. To tak, jakbyśmy zatracili suwerenność (...) Jeżeli prezydent straciłby możliwość konstytucyjnie bycia prezydentem, to i rząd musiałby przestać być rządem. Przecież rząd spowodował, że nie doszło do wyborów prezydenckich. A wtedy oznaczałoby to, że jest to rozsypka całego rządu naszego. Oczywiście to jest tylko logiczne myślenie. Taką obawę mam - kontynuuje Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Media obiegła druzgocząca wiadomość o nagłej śmierci. Nie żyje syn polityka, cały kraj w żałobie. Przykre informacje ze Stanów Zjednoczonych

2. Na weselu puścili hity disco polo. Warszawiance puściły nerwy, żenująca reakcja kobiety, nie wytrzymała

Krzysztof Jackowski przez jednych uważany jest za interesujący głos, natomiast dla drugich stanowi jedynie obiekt żartów. Jednak jego wizja bez wątpienia odnosi się do aktualnych nastrojów politycznych w naszym kraju. Zdaniem jasnowidza istnieje możliwość, że obecnie panujący rząd się rozpadnie. Niedawno pisaliśmy o materiale wideo z Krzysztofem Jackowskim, które pojawiło się w sieci.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Drętwienie rąk i nóg może ostrzegać o poważnej chorobie. Lepiej zwrócić na nie uwagę
  2. Mamy wyniki sondażu prezydenckiego wśród kibiców. Wyniki są wyjątkowo zaskakujące
  3. Choroba okazała się zbyt ciężka. Fani we łzach, nie mogą uwierzyć, że dożyli tak smutnej chwili, ich idol miał tylko 34-lata
  4. Tragedia w polu, dziecko walczy o życie. Ujawniono, co zrobił mu ojciec
  5. Trwa odliczanie do odpalenia największej bomby cenowej. Bitwa o karpia jest pikusiem przy promocji, która zacznie się lada dzień
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News