Krzysztof Jackowski
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Klaudia Bochenek - 3 Maja 2020

Niestety, Krzysztof Jackowski miał rację? Przepowiednia o wodzie się sprawdziła, mieszkańcy nie kryją smutku

Krzysztof Jackowski niejednokrotnie trafiał w samo sedno ze swoimi przepowiedniami. Nie inaczej było i tym razem. Jasnowidz z Człuchowa jakiś czas temu w swoich wizjach zobaczył wodę. Jak się okazuje, jego przepowiednia sprawdziła się co do joty.

Krzysztof Jackowski wypowiedział się dość trafnie - wizja spełnia się na naszych oczach. Teraz wszyscy martwią się, jakie będą tego konsekwencje.

Krzysztof Jackowski widział wodę. iedział, co się stanie

Chociaż Krzysztof Jackowski nie trafił ze swoją wizją w to, co działo się pod koniec marca w Polsce, to jego inne przepowiednie sprawdzają się bardzo dokładnie. Dziennikarze z Super Expressu rozmawiali w lutym tego roku z jasnowidzem, głównie chodziło o sytuację w kraju oraz pogodę. Zasępiony Krzysztof Jackowski powiedział o swojej wizji, która właśnie sprawdza się na naszych oczach.

Zagadka może być prawidłowo rozwiązana tylko przez najbystrzejsze osoby.Wśród cyfr kryje się kilka liter B. Tylko 2% społeczeństwa jest w stanie znaleźć wszystkie w 15 sekundCzytaj dalej

- Mam wrażenie, że w tym roku będzie rekordowo niski poziom Wisły - mówił Krzysztof Jackowski. Jasnowidz zaznaczył także, że przeczuwa, że w tym roku będzie wyjątkowo suche lato. Cóż, patrząc na rekordowo niskie stany wody w rzekach, brak opadów, bezśnieżną i ciepłą zimę, zmartwienia rolników i przewidywania IMGW, istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że wszyscy Polacy będą świadkami najsuchszego lata od lat.

Tegoroczna susza może być jeszcze gorsza od tej z 2012 roku

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż -metamorfoza byłej żonyZaniedbana kobieta rozwiodła się po 44 latach małżeństwa. Przeszła diametralną metamorfozę, mąż będzie płakał ze złościCzytaj dalej

- Stan wody na Wiśle jest nawet niższy niż w analogicznym okresie w ubiegłym roku. Z reguły na wiosnę stan wód był wyższy - wraz z podniesieniem się temperatur topniały śniegi w górach. Tylko że tegoroczna zima była bardzo ciepła i spadło bardzo niewiele śniegu; głównie w najwyższych partiach gór, a na pozostałym obszarze Polski w ogóle. Nie ma co się więc topić i spływać rzekami - oceniał hydrolog, wiceprezes PAN prof. Paweł Rowiński.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja przekazała fatalne informacje. Chłopiec nie żyje, zabił go własny ojciec
2. Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa. Nowe doniesienia wychodzą na jaw

Mieszkańcy Warszawy nie kryją smutku. Niski stan wody w Wiśle to widok, który mocno niepokoi. Nie tylko Warszawiacy, ale i wszyscy Polacy muszą zacząć oszczędzać wodę. Nadleśnictwa zamykają lasy w obawie przed pożarami - ściółka jest sucha jak wiór. Rolnicy już liczą straty, sytuacja w kraju zaczyna się robić patowa. Ostatnia tak ogromna susza nawiedziła Polskę w 2012 roku - stan rzek był tak niski, że w Wiśle znaleziono zabytki z czasów Potopu Szwedzkiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczne informacje na samym początku tygodnia. MZ podało najnowsze dane
  2. Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje młody gwiazdor. Tragiczny wypadek w dniu urodzin
  3. Ujawniono, co chirurg powiedział do Królikowskiego tuż przed operacją. Włos się jeży na głowie
  4. Genialny trik na wyczyszczenie przypalonego żelazka. Wystarczą 2 tanie składniki, a w kilka sekund będzie jak nowe
  5. Szymon Hołownia zalany łzami prosi Polaków o pomoc. Potrzebne są ogromne pieniądze
  6. Znowu ktoś się pomylił? Dzisiaj w Biedronce szynka i kiełbasa po 1 zł, mięso mielone 3 zł, niewyobrażalne

Kobieta amputacja nógUżywała popularnego produktu do higieny tylko dla pań. Musieli jej amputować nogi, teraz ostrzega inne kobietyCzytaj dalej

Źródło: Super Express, Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News