Jackowski miał dramatyczną wizję dot. jesieni i zimy 2020. Polacy nie będą zadowoleni

Jackowski miał dramatyczną wizję dot. jesieni i zimy 2020. Polacy nie będą zadowoleni Źródło: youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski był zmuszony przekazać Polakom wyjątkowo przykre informacje. Jego wizja na tegoroczną jesień oraz zimę jest dramatyczna.

Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej milczeć. Przy najbliższej nadarzającej się okazji wprost powiedział o tym, co najprawdopodobniej czeka wszystkich Polaków. Z przekazywanych przez niego informacji wynika, że Polskę czekają trudne czasy. Jasnowidz z Człuchowa nie ma żadnych wątpliwości.

Krzysztof Jackowski miał dramatyczną wizję 

Ostatnie tygodnie nie są łatwe dla naszego kraju, a z wypowiedzi Jackowskiego opublikowanych na portalu Super Expressu wynika, że to dopiero początek. Jasnowidz zwrócił bowiem uwagę na pogłębiający się kryzys gospodarczy, zaznaczając, że w przypadku, gdy w najbliższych dniach sytuacja zacznie się poprawiać, Polakom uda się uniknąć najgorszego. Co innego jednak, gdy dojdzie do zupełnie odwrotnej sytuacji, wówczas jesień i zima 2020 będą wyjątkowo niespokojne. 

- Jeżeli sytuacja zacznie się uspokajać w przeciągu dziesięciu-piętnastu dni, to nie czeka nas wielka recesja. Moim zdaniem przez pandemię gospodarczą duże zmiany mogą nastąpić w przemyśle, w górę mogą również pójść podatki. Najbardziej będziemy to odczuwać jesienią i zimą, może to przypominać sytuację z kryzysem w 2008 roku - powiedział dla SE.pl Krzysztof Jackowski. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Polacy nie będą zadowoleni 

Wiele wskazuje na to, że słowa Krzysztofa Jackowskiego szybko mogą znaleźć potwierdzenie w życiu rzeczywistym. Podobne słowa padły bowiem z ust Jarosława Kaczyńskiego, który także podkreślił, że zbliża się trudny czas ekonomiczny. Czy zatem rząd zdecyduje się na wycofanie 500 plus i dodatkowych emerytur? Decyzja w tej kwestii nie została jeszcze przesądzona.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna śmierć z samego rana, ogromny żal. Antoni Macierewicz poinformował o wielkiej stracie

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

- Wiadomo, że w tej chwili zaczyna się w świecie, a co za tym idzie także i w Polsce, ciężki kryzys ekonomiczny i to takiego typu, jaki dotąd nie występował. I za rok będziemy pewnie w fazie takiej bardzo być może bolesnej walki z tym kryzysem - podkreślał prezes PiS

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące
  3. Niewyobrażalne sceny w polskim szpitalu. Pacjent opublikował wstrząsające nagranie, ręce opadają
  4. Zrobiła zwykłe selfie i wrzuciła do sieci. Dopiero internauci zauważyli jeden, porażający szczegół, odebrało jej mowę
  5. Tata wniósł 2-latka na scenę "Mam talent". Nikt nie przewidział, co zaraz zrobi, jurorzy złapali się za głowy
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

Źródło: super express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News