Jackowski miał porażającą wizję dotyczącą przyszłości Polski. Nic nie będzie takie samo, nasz kraj czekają wielkie zmiany

Jackowski miał porażającą wizję dotyczącą przyszłości Polski. Nic nie będzie takie samo, nasz kraj czekają wielkie zmiany Źródło: youtube/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski pochwalił się kolejną wizją. Znany jasnowidz nie ma dobrych wiadomości: nasz kraj czekają niespokojne czasy, a przyszłość jest przerażająca. Jeżeli jego przepowiednie się sprawdzą, możemy oczekiwać wielkich zmian, po nich nic już nie będzie takie samo.

Krzysztof Jackowski to jeden z najbardziej znanych jasnowidzów w Polsce. Zobaczył teraz, co czeka nasz kraj w najbliższym czasie. Nikt nie może być spokojny, bo wizje obejmują każdego. Nic już nie będzie takie samo, jak teraz, gdy obrazy z głowy medium z Człuchowa się spełniom. 

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję 

Czego dotyczyły przepowiednie jasnowidza? Krzysztof Jackowski kolejny raz podzielił się informacjami związanymi z przyszłością naszego kraju. Jak zwykle jego wypowiedzi dotyczyły polityki, która jest tematem numer jeden w Polsce w ostatnim czasie. Ledwo ucichły głosy o wyborach parlamentarnych, a już w głowie jasnowidza pojawiły się niepokojące wizje zdarzeń, które mają opanować nasz kraj. 

Krzysztof Jackowski o przyszłości Polski 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Znany jasnowidz podzielił się swoimi wizjami na temat polityki. Już wcześniej ogłaszał, że na polskiej scenie politycznej dojdzie do zmian, przewidywał także, że dojdzie do rozłamu w PiS. W jego głowie kolejny raz pojawiły się obrazy dotyczące tej samej sytuacji. Okazuje się, że jest gorzej, niż sam przewidywał niedawno.

- Ja mam wrażenie takie… Jasne było, że PiS wygra i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata! Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca! - powiedział Krzysztof Jackowski. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Z ostatniej chwili: Policja zatrzymała Kamila D. Wyrzucony z TVN gwiazdor miał dopuścić się kolejnego haniebnego czynu

Niepokojące wizje dotyczące skróconej kadencji PiS nie przestają pojawiać się w głowie jasnowidza. Krzysztof Jackowski nie podaje jednak powodu, dla którego dojdzie do sytuacji, że partia Jarosława Kaczyńskiego będzie rządzić krócej. Domyślić się można jednak, że sytuacja będzie bardzo poważna, a tak ważna decyzja związana będzie z ogromnymi zmianami w Polsce, które uderzyć mogą we wszystkich obywateli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. 4 znaki zodiaku, które są najlepszymi matkami na świecie. Mężczyźni marzą, by mieć z nimi dzieci
  2. Jej syn położył się na ogromnym pitbullu, wszystko nagrywała. Ale nie mogła przewidzieć reakcji zwierzaka
  3. Wiadomo, jak matka zabijała 10-letniego Filipa. Wstrząsające doniesienia tylko dla ludzi o mocnych nerwach
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: popularne 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News