Krzysztof Jackowski w niepokojącej wizji
youtube.com JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Weronika Wasiak - 2 Października 2020

Zatrważająca wizja Jackowskiego, aż złapał się za głowę. W Polsce dojdzie do koszmarnych scen, już niedługo

Krzysztof Jackowski nie mógł dłużej milczeć. Gdy w swoich wizjach zobaczył, co już niebawem wydarzy się w Polsce, musiał zabrać głos. Opowiedział o koszmarnych scenach.

Krzysztof Jackowski, na swoim kanale w serwisie YouTube, regularnie prowadzi transmisje na żywo, w których na bieżąco odpowiada na nurtujące internautów pytania, a także dzieli się swoimi wizjami dla Polski i świata. Podczas ostatniej transmisji doświadczył porażającej wizji, którą natychmiast podzielił się z odbiorcami. Nie miał dobrych wieści.

Wszystkich Świętych Ministerstwo Zdrowia obostrzenia PolacyMinisterstwo Zdrowia zabrało głos ws. obostrzeń na Wszystkich Świętych. Co może czekać Polaków?Czytaj dalej

Koszmarne sceny w Polsce już niebawem. Krzysztof Jackowski miał drastyczną wizję

Jasnowidz z Człuchowa ma na swoim koncie nie tylko wiele sprawdzonych przepowiedni, ale też mnóstwo rozwiązanych spraw policji. Jackowskiemu niejednokrotnie udało się wskazać miejsce, w którym przebywała osoba zaginiona lub jej ciało. Wiele osób zgłasza się również prywatnie, a niektórymi wizjami, przede wszystkim tymi dotyczącymi losów Polski i świata, on sam dzieli się na forum publicznym w regularnych transmisjach na YouTube.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja poszukuje przestępcówPilny apel policji. Oto wizerunki najbardziej niebezpiecznych przestępców, widzieliście ich?Czytaj dalej

Podczas ostatniego nagrania doświadczył porażającej wizji, o której natychmiast opowiedział. Zdradził, że dojdzie do wybuchu.

- Jakiś wielki wybuch. Fabryka, czy duża firma w Polsce. Bardziej kierunek Śląska. Granice zamknięte będą na sztywno. Jak to się zacznie, to proszę zwrócić uwagę, że to wszystko będzie przygotowane, dopięte na ostatni guzik - mówił w swojej transmisji Krzysztof Jackowski.

W dalszej części jasnowidz z Człuchowa przyznał, że jeden wybuch zmieni wszystko, a Polacy nie będą mogli spać spokojnie. Jak zapowiedział, to będzie trudny czas.

Dzisiaj grzeje:

1. Nie żyją 4 osoby, ofiar może być więcej. Ogromna tragedia w Wielkopolsce, służby apelują do wszystkich

2. „Miał przyjechać do Polski”. Właśnie poinformowano o jego śmierci

3. Niszczycielski żywioł właśnie uderzył. Łamie drzewa, ludzie uciekają w popłochu, śmiertelne niebezpieczeństwo

- Wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni kompletnie. Będziemy mogli to tylko biernie obserwować, dowiadywać się o czymś. Będzie wzmożona dyscyplina. Będzie bardzo daleko posunięta dyscyplina. Będziemy się czuli jak w stanie wojennym. Niby się nic nie będzie działo, ale będziemy musieli bardzo dużą dyscyplinę, też w imię naszego bezpieczeństwa przechodzić - mówił dodając, że może dojść do tego w przeciągu trzech lat.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uwaga, dodatkowe pieniądze do emerytury dla specjalnej grupy Polek i Polaków. Chodzi o setki złotych
  2. Justyna Żyła upiększa się specjalnie dla swojej nowej miłości? Piotr Żyła będzie wściekły, pokazała zjawiskowe zdjęcia (FOTO)
  3. Zdjęcie ze ślubu jest dobijające. Ból ogarnia człowieka na samą myśl, co wydarzyło się z panną młodą
  4. Mieszkasz w domu - zapłacisz 900 złotych, ci w mieszkaniach po 700 zł. Nie będzie możliwości uniknięcia nowej opłaty
  5. Mateusz Morawiecki w żałobie, przekazał najgorszą wiadomość. Śmierć przyszła niespodziewanie
  6. Cudowna jesienna surówka z buraków, marchewki i gruszki. Idealna kompozycja smaków

Mężczyzna znalazł dziwne jajkoZnalazł na podwórku bardzo dziwne jajko. Kilka sekund później pękło, rzucił się do ucieczkiCzytaj dalej

Źródło: YouTube

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News