Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

Najsłynniejszy świstak świata "powiedział", kiedy będzie wiosna. Jego prognozy sprawdzają się lepiej niż Jackowskiego

Krzysztof Jackowski i jego przepowiednie na temat wiosny nie umywają się do tego, co "przepowiada" świstak? Wszystko wskazuje na to, że zwierzak bije jasnowidza na głowę. W dokładny sposób powiedział, kiedy będzie wiosna.

Krzysztof Jackowski przepowiadał jeszcze w styczniu, że czekają nas uderzenia śniegu i zimna. Mówił również, że wiosna może nadejść dość szybko. Osoby, którym pogoda nie jest obojętna, wolą polegać na świstaku.

Krzysztof Jackowski odnośnie przepowiadania aury powinien oddać swój etat świstakowi?

Świstak Phill nigdy się nie myli. To na jego "przepowiednię" czeka co roku cały czas, a szczególnie Amerykanie. Wszystko zależy od tego, czy zwierzak schowa się z powrotem do norki, czy też zostanie poza nią. Nigdy nie zdarzyło się, aby zachowanie świstaka było sprzeczne z tym, co potem szykowała dla nas pogoda.

- W tym dniu przywołuje się świstaka Phila z norki: jeśli zobaczy swój cień, a tak dzieje się w słoneczny poranek, i wróci, oznacza to jeszcze sześć tygodni zimy. Jeśli nie (w pochmurny dzień), Wiosna jest blisko. W tym roku - Wiosna tuż-tuż - takie nowiny można było przeczytać na oficjalnym profilu konsulatu generalnego USA w Krakowie.

Przyroda na dobre budzi się do życia. Wiosna jest już za pasem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Jackowski w połowie stycznia przepowiadał, że ostatnie akcenty zimy będziemy mogli odczuć jeszcze w drugiej połowie lutego. Potem, po stopnieniu śniegu, wiosna wejdzie pewnym krokiem. Jednak jak widać, nie zapowiada się na aurę pełną zasp i śnieżyc. Świstak Phill ma rację? Według zwierzaka możemy już schować do szafy zimowe odzienie. Kiedy zwierzak wychodził z norki, na obserwujących jego zachowanie padał śnieg. Mimo to, świstak nie schował się, a został na zewnątrz. To dobre wieści dla tych, którzy czekają na wyższe temperatury.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie chcieli wpuścić jej na pokład. Wszystko przez jej koszulkę, płonęła ze wstydu
2. Nagle rozległy się strzały, ktoś otworzył ogień do polskich harcerzy. Dramat na obozie, trwa akcja służb

Przyroda już zwariowała - pojawiły się pąki na niektórych drzewach, a kwiaty pojawiające się zazwyczaj w marcu już wybiły spod ziemi. W całej Europie temperatury zdecydowanie są na plusie - w Hiszpanii średnia temperatura to 20 stopni Celsjusza. W Polsce minusowe temperatury mogą odczuć jedynie mieszkańcy terenów wysokogórskich. Średnia temperatur to 6-8 kresek powyżej zera.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ujawnił druzgocące zdjęcia jedzenia z Biedronki. Widać co wycieka, potraktowali go strasznie
  2. Trzynastki już niebawem. Jest dokładna data wypłat
  3. Biednej dziewczyny nie było stać na suknię na studniówkę. Jej kolega własnoręcznie uszył jej kreacje, powalający widok
  4. Pies nie znosił kąpieli. Pewnego dnia właściciele zajrzeli do łazienki i zdębieli, zobaczyli, co robił z dziećmi
  5. Wielki smutek, tragedia podczas nabożeństwa. 20 osób nie żyje, 16 jest poważnie rannych

Źródło: Gazeta Wyborcza

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News