Krzysztof Jackowski podzielił się ważną informacją dotyczącą Kacperka
Screenshot YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Agata Jaroszewska - 1 Maja 2020

Jackowski wskazał, gdzie powinien znajdować się Kacperek. Będzie przełom?

Krzysztof Jackowski podzielił się swoimi przewidywaniami co do miejsca, gdzie może znajdować się zaginiony Kacperek. Znany jasnowidz od początku sprawy mocno się w nią angażuje i podrzuca kolejne tropy mające pomóc śledczym w odnalezieniu chłopca. Tragedią interesuje się cała Polska, a na miejscu pracy służb bez przerwy obecni są dziennikarze czekający na kolejne wieści dotyczące dziecka. Jasnowidz twierdzi, że to właśnie we wskazanych przez niego miejscach należy skupić poszukiwania, ponieważ ego zdaniem to właśnie tam śledczy odnajdą dziecko.

Krzysztof Jackowski wiele razy pomagał policji w trudnych do rozwiązania sprawach. Jego renoma znana jest w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że z miejsca podjął się pomocy zrozpaczonej matce dziecka.

Katarzyna Dowbor i Joanna KoroniewskaWielka tragedia rodzinna, po niej przyszła śmierć. Synowa Katarzyny Dowbor bardzo cierpiałaCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski sporządził specjalna mapę

Krzysztof Jackowski wcześniej poprosił matkę zaginionego Kacperka o to, aby przywiozła mu jego rzeczy osobiste, ponieważ właśnie w taki sposób możliwe jest połączenie się w wizji z obiektem poszukiwań. Jasnowidz wielokrotnie mówił, iż bez fizycznego kontaktu z przedmiotami zaginionych osób nawiązanie z nimi kontaktu jest trudne lub wręcz niemożliwe. Tajniki swojego działania chętnie pokazuje na oficjalnym kanale na YouTube, gdzie najnowszy film opublikowany wczoraj, 30 kwietnia, dotyczy właśnie zaginione Kacperka. Krzysztof Jackowski prowadził "wizję na żywo" i każdy kto chciał dowiedzieć się więcej na temat jego daru, mógł zobaczyć jasnowidza przy pracy. Jak podaje Pomponik, Jackowski sporządził specjalną mapę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Już wcześniej mówił o swoich przeczuciach

Zaginięcie małego Kacperka zelektryzowało całą Polskę. Pisaliśmy już o tej sprawie wiele razy, informując o najważniejszych informacjach dotyczących trwającego śledztwa. Dzisiaj niestety dotarły do mediów złe wiadomości, jednak istnieje szansa, że specjalna mapa stworzona przez Krzysztofa Jackowskiego doprowadzi do przełomu poszukiwaniach.

- Pierwszej nocy, gdy zaginął chłopczyk, skontaktowano się ze mną w tej sprawie. Nie znając szczegółów, nie wiedząc nic, poczułem, że dziecko jest w rzece. Zobaczyłem wodę - mówił cytowany przez "Fakt" znany jasnowidz. Na mapie zaznaczył konkretny teren, na którym powinni skupić się śledczy.

Dzisiaj grzeje:

1. Akcja ratunkowa zakończyła się wielką tragedią. Dziecko nie żyje, ciężko powstrzymać łzy

2. Małgorzata Rozenek-Majdan retuszuje zdjęcia? Niepokojące szczegóły na najnowszych zdjęciach

Możliwe, że nastąpi przełom w sprawie

Krzysztof Jackowski wyznaczył śledczym na mapie konkretne fragmenty rzeki. Według niego to właśnie tam ma znajdować się zaginione dziecko. Poszukiwania na tym obszarze mają zacząć się już dziś, czyli 1 maja. Inną głośną sprawą, w której pomógł jasnowidz był wypadek Piotra Woźniaka-Staraka, jego wskazania co do położenia ciała milionera okazały się prawdziwe. Czy tym razem także będzie miał rację?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Otwarcie przedszkoli i żłobków. Znamy wytyczne GIS, nic już nie będzie jak dawniej
  2. Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)
  3. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość
  4. Zabił Miss Polski na oczach jej męża i dziecka. Po kilku latach wyszedł z więzienia i znów zaatakował
  5. Gotujesz rosół na mięsie? Jeden szczegół jest wyjątkowo ważny, bez niego popełniasz ogromny błąd
  6. Maciej Nowak przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje wyjątkowy Polak, twórca Paprykarza Szczecińskiego

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

Źródło: Pomponik

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News