Niewiarygodne, ile lat ma już Krzysztof Ibisz. Wiemy, jaki jest jego "odmładzający" sekret

Niewiarygodne, ile lat ma już Krzysztof Ibisz. Wiemy, jaki jest jego "odmładzający" sekret Źródło: instagram.com/krzysztof_ibisz_official/

Krzysztof Ibisz - co wiemy o najpopularniejszym prezenterze i dziennikarzu w Polsce? To właśnie on prowadził takie teleturnieje jak "Czar Par", "Awantura o kasę" czy "Gra w ciemno", czy "Joker" na antenie telewizji Polsat. W życiu prywatnym miał wiele wzlotów i upadków, dwukrotnie był rozwiedziony, znalazł wreszcie miłość do końca życia. Z kim jest obecnie związany?

Krzysztof Ibisz - wiecznie młody prezenter, którego życie z zaciekawieniem śledzą miliony Polaków. Ile ma lat, z kim jest, czym się zajmuje, to wszystko jest w kręgu zainteresowań jego fanów. Choć oczywiście zdarzają się również te mniej przychylne głosy, jednak nie są one niczym nowym, jeśli funkcjonuje się w show-biznesie ponad dwadzieścia lat.

Krzysztof Ibisz: ile ma lat?

Ponad pięćdziesiąt lat, a twarz i budowa ciała coraz młodsza. Krzysztof Ibisz słynie z tego, że im jest starszy, tym młodziej wygląda. Czemu zawdzięcza tak idealny wygląd? Kluczem do sukcesu są lata pracy, a może operacje plastyczne? Prezenter urodził się 25 lutego 1965 roku, więc ma 54 lata, jednak wygląda na co najmniej dwadzieścia mniej.

 - Kiedy jako młody chłopak oglądałem serial “Czterdziestolatek”, to inżynier Karwowski wydawał mi się starszym panem. Czasy się zmieniły i teraz wiek zależy w ogromnej mierze od tego, jakie mamy nastawienie do świata, na ile jesteśmy aktywni w różnych dziedzinach, czy jesteśmy wciąż ciekawi życia i czy nie rezygnujemy z marzeń - mówi prezenter.

W jednym z wywiadów gwiazdor zdradził swój sekret na wiecznie młody wygląd, podobno to zasługa wyłącznie sportu, który od zawsze płynie w jego żyłach. W wieku 40 lat Ibisz stwierdził, że chce wyglądać najlepiej w swoim dotychczasowym życiu i zaczął pracować nad sobą. Udowadnia on, że sukces można osiągnąć każdy, który naprawdę tego chce i systematycznie dąży do osiągnięcia celu. Na pytania dotyczące idealnego wyglądu i samopoczucia dziennikarz odpowiada w książce "Jak dobrze wyglądać po 40".

Krzysztof Ibisz. Co o nim mówi Wikipedia?

Szczegółowe informacje dotyczące jego życia zawodowego możemy prześledzić na Wikipedii, która jest najpopularniejszą internetową encyklopedią. Stamtąd dowiadujemy się między innymi, jak rozpoczęła się kariera medialna prezentera, że ukończył Państwową Wyższą Szkołę Telewizyjną, Teatralną i Filmową w Łodzi, a następnie został absolwentem studiów podyplomowych na wydziale dziennikarstwa.

Zadebiutował na scenie warszawskiego Teatru Ochoty w 1987 roku, kiedy to wcielił się w rolę Ryjka w spektaklu "Sen nocy letniej". Na początku lat 90. pracował dla Telewizji Polskiej, potem dla TVN-u, by w 2000 roku na stałe związać się z telewizją Polsat. Na Wikipedii znajduje się cała filmografia Krzysztofa Ibisz, która jest dość pokaźna.

Niewiele osób wie, że w przeszłości zajmował się polityką, w latach 1991-1993 był posłem na Sejm, należał on do frakcji Małe Piwo, by później zasiąść w Kole Poselskim Partii Emerytów i Rencistów "Nadzieja".

Krzysztof Ibisz - teleturniej

Krzysztof Ibisz należy do grona najbardziej lubianych i popularnych prezenterów telewizyjnych. Zaczynał od prowadzenia programu dla dzieci i młodzieży "5-10-15", następnie dostał angaż w teleturnieju "Czar Par", który prowadził wspólnie z Hanną Dunowską. Potem, już na antenie TVN, tworzył programy: "Wszystko albo nic" i Gorączkę złota. Jednak to w Polsacie jego kariera rozwinęła się najbardziej, Po wyemitowaniu przez stację "Życiowej szansy" i "Awantury o kasę" przyszedł czas na kolejne teleturnieje: "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno", "Gdzie jest Kłamczuch?", "7420 Milion od zaraz". 

Od 2017 do 2018 roku w Super Polsacie prowadzi teleturniej "Joker", w którym oczywiście można było wygrać pokaźną sumę pieniędzy, bo aż 50 tysięcy złotych za udzielenie dziesięciu poprawnych odpowiedzi.

Krzysztof Ibisz partnerka

Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty. Pierwszą wybranka jego serca była Anna Zejdler, z którą oficjalnie związał się w 1998 roku. Ich ślub był bardzo medialny, transmisja na żywo była wtedy emitowana na antenie TVN. Owocem tej miłości jest syn Maksymilian, który obecnie ma już 20 lat. Niestety małżeństwo nie przetrwało próby czasu i para rozwiodła się w 2004 roku. Drugą żoną prezentera był Anna Nowak, byli oni małżeństwem w latach 2005-2009 i mają wspólnego syna Vincenta, który ma 13 lat.

Z kim jest obecnie Krzysztof Ibisz? Jeszcze niedawno spotykał się z Patrycją Madejską, jednak w mediach niedawno mogliśmy przeczytać, że para po siedmiu latach związku rozstała się. Portale plotkarskie spekulowały nawet, że Krzysztof Ibisz powróci do byłej żony, Anny Nowak-Ibisz. Aktualnie prezenter pozostaje wolny.

  1. Ewa Jakubowicz: Prywatnie, chłopak, wiek, życiorys, Pierwsza Miłość
  2. Łukasz Płoszajski: z żoną, z synem, u Kuby Wojewódzkiego
  3. Maciej Tomaszewski: aktor, żona, Pierwsza Miłość, ciekawostki
  4. Rafał Brzoska - żona, partnerka Omena Mensah
  5. Jak schudła Aleksandra Zienkiewicz? Tajemnica aktorki wyszła na jaw
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News