Krzysztof Ibisz: wiek, żona, Instagram, operacje, wzrost

Krzysztof Ibisz: wiek, żona, Instagram, operacje, wzrost Źródło: instagram.com/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz to już kultowa postać polskiej telewizji, która świetnie sprawdza się w roli prezentera oraz prowadzącego programy rozrywkowe. Niewiele osób wie, ale przed laty wcielał się w jedną z postaci w serialu Pierwsza Miłość - kogo tam zagrał? Podajemy więcej szczegółów dotyczących gwiazdora: ile ma lat, ile wzrostu, ile miał żon, no i najważniejsze, co jest tajemnicą sukcesu jego wyglądu?

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych prezenterów w Polsce, który prowadził "niezliczoną" ilość show tj. Jak oni śpiewają, Bar, Awantura o kasę czy Grę w ciemno. Gwiazdor próbował swoich sił również w aktorstwie: do roku 2008 regularnie pojawiał się w serialu Plebania na TVP w roli Krzysztofa Barańskiego, jednak to postać w Pierwszej Miłości jest naprawdę interesująca. Ibisz w produkcji Polsatu występował jedynie epizodycznie, jednak to wystarczyło, żeby wielu zapaść w pamięci. Wcielał się on w Piotra Bisztygę, który "do 40. roku życia nie uprawiał seksu".

 - Mój bohater to czterdziestoletni prawiczek, który zakochał się w oszustce matrymonialnej i co ciekawe, mimo iż wiedział, że jest oszustką, wciąż był nią zafascynowany. Nie grałem jeszcze takiej roli. Zazwyczaj moi bohaterowie byli bardziej poważni. Lubię komediowe role, myślę, że ten prawiczek grany przeze mnie rozbawi publiczność - mówił prezenter zafascynowany nową rolą.

Krzysztof Ibisz wiek

Wiek Krzysztofa Ibisza to dla wielu z nas zagwozdka, niby wygląda na trzydziestolatka, a w rzeczywistości jest już grubo po pięćdziesiątce. Dziennikarz urodził się 25 lutego 1965 roku, więc ma 54 lata. Pochodzi z Warszawy, gdzie mieszka przez całe swoje życie.

Choć skończył studia na wydziale aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej, Teatralnej i Filmowej w Łodzi to w młodości wcale nie marzył o scenie i blaskach fleszy. W jednym z wywiadów wyznał, że jako młody chłopak chciał zostać śmieciarzem. Nietypowe marzenie, prawda?

 - Pewnego razu, gdy śmieciarka podjechała pod nasz blok, ja - żeby lepiej ją zobaczyć - wcisnąłem głowę między sztachety na balkonie. I jak wcisnąłem, to tak już zostałem... - wspominał. 

Krzysztof Ibisz wzrost

Ile ma wzrostu? To jedno z częstych rozważań internautów, otóż Krzysztof Ibisz mierzy prawie 190 cm, a dokładnie to 188 cm. Zalicza się do wyższych osobistości telewizyjnych. Podobnym wzrostem może poszczycić się na przykład Kuba Wojewódzki, Hubert Urbański czy Cezary Pazura, choć wszyscy trzej panowie są od Ibisza nieco niżsi. 

To, co przykuwa uwagę zarówno internautów, jak i ludzi przed telewizorami to nie sam wzrost, ale postura prezentera. Wysportowany i umięśniony w żadnym wypadku nie ma się czego wstydzić, a biorąc pod uwagę jego wiek, to ma się czym chwalić. Według samego prezentera świetny wygląd jest zasługą racjonalnego żywienia i sportu.

Krzysztof Ibisz żona

Ile gwiazdor miał żon? Krzysztof Ibisz był dwukrotnie żonaty, pierwszą wybranką jego serca była Anna Zejdler, para poznała się dzięki wspólnemu znajomemu, Marcinowi Tyszce.

Ich ślub był jednym z najbardziej sensacyjnych zaślubin w polskim show-biznesie. Był nawet transmitowany na żywo przez stację TVN, jednak ślubu na Antarktydzie Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, który odbył się kilka lat później, trudno przebić. Niestety para rozstała się, ale owocem ich związku jest syn, Maksymilian.

Drugą żoną była aktorka Anna Nowak, z którą gwiazdor również ma syna Vincenta (aktualnie ma kilkanaście lat). Podobno to Ibisz nalegał na ślub, a potem dziecko, niestety drugi poważny związek również nie trwa do dzisiaj. Choć byli małżonkowie dobrze się dogadują, wychowują wspólnie syna i spędzają czas wolny. 

 - Mnie to zaskoczyło, bo ja ślubu zupełnie nie chciałam. Ja byłam kobietą dość dojrzałą, prawie 40-letnią i naprawdę nie był mi do niczego potrzebny. To mężczyzna naciskał, żebym nie była jednak durna i że rodzina to rodzina, jest nią po ślubie - mówiła Anna Ibisz-Nowak.

Krzysztof Ibisz Instagram

Krzysztof Ibisz jest bardzo zaangażowany w relacje ze swoimi fanami, dzięki portalom społecznościowym może informować swoich obserwatorów o każdym szczególe ze swojego życia. Oczywiście część zachowuje dla siebie, jednak na jego Instagramie możemy znaleźć mnóstwo zdjęć z jego podróży oraz różnych wydarzeń, w których bierze czynny udział. 

Nie brakuje tam również fotografii ze znanymi przyjaciółmi, którzy często towarzyszą mu w projektach, które sobie zaplanował dziennikarz. Często pojawiają się również fotki Krzysztofa Ibisza z jego kompanem, psem Nicponiem. Pupil prezentera ma nawet własne konto, gdzie właściciel dzieli się z internautami miłością do tego słodkiego stworzenia.

Krzysztof Ibisz operacje

Niektórzy spekulują, że świetna forma Krzysztofa Ibisz to zasługa licznych operacji plastycznych. Portale plotkarskie porównują jego stare i nowe zdjęcia, które rzekomo są tymi po operacji. 

Sam prezenter dementuje doniesienia, przyznaje, że po przekroczeniu czterdziestki lekko sobie odpuścił, zrobił dłuższą przerwę od treningów i porzucił zdrową dietę, efekty były widoczne natychmiastowo. 

 - Dobre zdrowie, młody wygląd i znakomite samopoczucie zawdzięczam zaledwie trzem czynnikom: aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i regeneracji. Nadwaga jest przyczyną całej gamy najpoważniejszych możliwych chorób m.in. nadciśnienia, miażdżycy, chorób onkologicznych czy chorób - zaznaczał.

Według Krzysztofa Ibisza wystarczy racjonalne żywienie i regularny wysiłek fizyczny, żeby wyglądać tak dobrze jak on.

 - Treningi można robić w domu. Kupować dużo warzyw, które nie są drogie. To jest proste, tylko trzeba wiedzieć jak to robić. Nie ma nic piękniejszego niż naturalność - podkreślał dziennikarz.

  1. Emilia Krakowska: wiek, mężowie, ślub, córki, życie prywatne
  2. Wstrząsająca przemiana Magdy Gessler. Jak wygląda w prostych włosach?
  3. Joanna Kupińska: Instagram, dzieci i mąż. Aktorka nie może narzekać
  4. Agnieszka Włodarczyk: wiek, dzieci, Facebook. Ile lat ma aktorka znana z 13 posterunku?
  5. Robert Gonera: Wiek, wzrost, seriale, filmy, gdzie mieszka?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News