Krzysztof Ibisz żony
youtube.com/Polsat
Mariusz Wiącek - 19 Marca 2019

Ile żon miał Ibisz? Gwiazdor nie wytrwał w jednym małżeństwie

Krzysztof Ibisz jest jedną ze sztandarowych postaci stacji Polsat. Każde duże wydarzenie tej popularnej stacji znacznie straci na oglądalności, jeśli nie poprowadzi go ten właśnie popularny prezenter. Jednak sukces w życiu zawodowym nie idzie w parze z osobistym. Celebryta najwidoczniej nie ma szczęścia do związków.

Krzysztof Ibisz uważany jest za jednego z najpopularniejszych prowadzących w kraju. Widzowie od lat kojarzą go z takich programów jak "Bar", "Rosyjska ruletka", "Gra w ciemno" oraz kultowy teleturniej "Awantura o kasę". Jak większość osób po szkole aktorskiej, ma za sobą także epizod w teatrze - grał między innymi Ryjka w sztuce Szekspira "Sen nocy letniej".

Od 2000 roku, a więc już niemal dwadzieścia lat jest związany ze stacją Polsat. Od tej pory jego kariera ruszyła dynamicznie i można powiedzieć, ze osiągnął na tym polu sukces. Nie można jednak tak stwierdzić w przypadku życia prywatnego aktora, które nie ułożyło się zapewne tak, jakby sobie tego życzył. Miał dwie żony, z którymi się rozwiódł a także kilka partnerek.

Krzysztof Ibisz - związki

Pomimo tego, że celebryta dość niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym wiadomo, że związany był z Anną Zejdler, która po ślubie w 1998 roku zmieniła nazwisko na Ibisz. Ma z nią syna Maksymiliana, który osiągnął już pełnoletność. Jest ona obecnie redaktor naczelną w magazynie Gala. Ich małżeństwo trwało zaledwie sześć lat.

Kolejną żoną prezentera była Anna Nowak, prezenterka telewizyjna. Publiczność zna ją przede wszystkim z roli prowadzącej programu "Pani Gadżet". Zawarli związek małżeński bardzo szybko, gdyż już w 2005 roku. Jeszcze szybciej się rozwiedli. Związek przetrwał zaledwie cztery lata. Jego owocem jest syn Vincent. Według nieoficjalnych informacji, po latach para znów zaczęła odnajdywać wspólny język i najprawdopodobniej całkowicie się pogodzili. Nie wiadomo jednak, czy będzie to oznaczało powrót do małżeństwa, czy jedynie luźny związek czy jedynie przyjaźń.

Kolejne małżeństwo z byłą żoną nie jest wcale tak mało prawdopodobne, gdyż Krzysztof Ibisz niedawno rozstał się ze swoją partnerką Patrycja Krzysiek. Podobno, po tym wydarzeniu bardzo się zmienił, na powrót zbliżając się do byłej żony.

źródło: wikipedia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News