Ależ on wyrósł. Młody syn Ibisza już łamie serca płci pięknej

Ależ on wyrósł. Młody syn Ibisza już łamie serca płci pięknej Źródło: Instagram/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz wraz z byłą żoną chwalą się synem. Młody syn prezentera telewizyjnego jest niesamowicie podobny do ojca. Mimo rozwodu przed dziesięcioma laty, byłe małżeństwo bardzo dobrze się dogaduje. Wspólnie wychowują syna, który jest ich oczkiem w głowie.

Krzysztof Ibisz jest wieloletnim prezenterem telewizyjnym i dziennikarzem. Mówi się o nim nieco żartobliwie, że oszukał okres dojrzewania i zamiast się starzeć, z każdym dniem wygląda coraz młodziej. Ibisz wraz z byłą żoną - Anną, pochwalili się w internecie swoim synem Vincentem. Niesamowite jak bardzo podobny jest do ojca.

Krzysztof Ibisz chwali się synem, niesamowicie podobni do siebie

Anna Nowak-Ibisz oraz Krzysztof Ibisz byli razem przez cztery lata. Małżeństwo doczekało się syna - Vincenta, który ma już 14 lat. Ponad 10 lat temu para się rozwiodła, mimo to mają ze sobą dobry kontakt i dzielą się wychowaniem dziecka. Niedawno Anna pochwaliła się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem ojca i syna. Są bardzo podobni do siebie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Anna Nowak-Ibisz kilka dni temu z okazji Dnia Ojca opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie Krzysztofa i Vincenta. Jak widać, kobietę i byłego męża mimo rozwodu, wciąż łączy przyjazna relacja. Często spotykają się, by wyjść razem na spacer czy kolację. Z pewnością sprzyja to wspólnemu wychowaniu syna, znacznie je ułatwiając. 

To nie pierwszy raz kiedy Anna chwali się relacją ojca z synem. Jakiś czas temu również publikowała ich wspólne zdjęcie opatrzone uroczym podpisem o tym, jak bardzo cieszą ją spotkania ojca z synem. Vincent jest bardzo zainteresowany pracą w telewizji i chce uczyć się od najlepszych. Dzięki tacie ma okazję zobaczyć magiczny świat sceny od podszewki.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła Polskę. Nie żyje gwiazda disco polo

2. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje światowej sławy sportowiec

Krzysztof Ibisz i jego była żona często dzielą się w sieci zdjęciami z życia prywatnego. Niedawno byłą żonę prezentera zapytano o kontakt z byłym mężem. Kobieta wyznała, że potrzeba naprawdę dużo zrozumienia, by mimo wspólnej przeszłości zachować zdrowe, dobre kontakty. Jeśli obie strony są zaangażowane, można stworzyć naprawdę piękną relację bez dramatów na pierwszych stronach gazet.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Żałoba, oczy pełne łez, rozpacz, córka Magdy Gessler zmarła w strasznych okolicznościach. Po latach gwiazda TVN wszystko opowiedziała
  2. Robert Lewandowski wróci grać w Polsce? Nagle postanowił zabrać głos i wyjaśnił wszystkie wątpliwości
  3. W ostatniej chwili przedłużono zakaz aż do końca lipca. Decyzja zaboli wielu Polaków
  4. Właśnie wprowadzono ostrzeżenia najwyższego stopnia. Porażające informacje dla wielu Polaków
  5. Pilny komunikat ministra edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, zaskakująca decyzja
  6. Antek Królikowski znów do wzięcia. Aktor rozstał się z Katarzyną Dąbrowską, była partnerka opublikowała smutny wpis

Źródło: Edziecko PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News