Krzysztof Ibisz wygłosił kilka słów nt. ojca Dawidka. "Nie mieści się w głowie"

Krzysztof Ibisz wygłosił kilka słów nt. ojca Dawidka. "Nie mieści się w głowie" Źródło: Screen/Youtube/Radio ZET

Krzysztof Ibisz, tak jak cała Polska, jest wstrząśnięty tragicznym finałem poszukiwań 5-letniego Dawidka. Chłopiec najprawdopodobniej nie żyje, ale nie jest to jeszcze potwierdzona informacja. Prezenter postanowił wygłosić kilka słów na temat tej smutnej sprawy.

Krzysztof Ibisz zdecydował się odnieść do sprawy zaginięcie 5-letniego Dawidka, którą przez ostatnie kilka dni żyła cała Polska. Prezenter zamieścił bardzo emocjonalny wpis, w którym wyraził swój żal i podzielił się refleksjami na temat całego zdarzenia. 

Krzysztof Ibisz jest wstrząśnięty historią Dawidka

Krzysztof Ibisz, tak jak duża część polskiego społeczeństwa, jest wstrząśnięty tragicznym finałem poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Celebrytka postanowił wygłosić kilka słów na ten temat i połączyć się w bólu z rodziną ofiary. 

Gwiazdor napisał, że to, do czego doszło w Grodzisku Mazowieckim, nie mieści mu się w głowie. Wysnuł również refleksję na temat tego, że jako ojcu jeszcze trudniej pogodzić mu się z tą tragedią. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Wzruszający wpis Krzysztofa Ibisza

Wczoraj policja poinformowała o tym, że odnalazła ciało dziecka i przyznała, że ma przypuszczenie graniczące z pewnością, ze zwłoki należą do poszukiwanego od 10 lipca Dawida Żukowskiego. Krzysztof Ibisz w bardzo piękny sposób zareagował na tę tragedię i postanowił podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat. 

- Stało się to czego wszyscy się baliśmy (...) Coś, co nie mieści się w głowie żadnego zdrowego na umyśle człowieka, a zwłaszcza nas, ojców, którzy bez wahania oddaliby życie za własne dzieci. Nie ma słów, którymi mógłbym wyrazić żal, że dziecko, które miało przed sobą całe piękne życie, spotkał tak okrutny los z ręki osoby, której ufało. Własnego ojca - napisał na swoim profilu na Instagramie Krzysztof Ibisz. 

Widać, że te dramatyczne i smutne wydarzenia poruszyły prezentera. Gwiazdor Polsatu wyjawił również, że tak jak cała Polska, opłakuje teraz Dawidka i przyznał, że nie można wstydzić się tych łez. Złożył także kondolencje całej rodzinie ofiary i połączył się z nią w bólu.

- Śpij w pokoju, Chłopczyku - zakończył swoją wzruszającą przemowę celebryta. 

Screenshot: Instagram/Krzysztof Ibisz

ZOBACZ TAKŻE

  1. Ujawniono zarobki Danuty Wałęsy. Pierwsza Dama zarabia WIĘCEJ od męża. Lech jest WŚCIEKŁY
  2. Szok! Znana aktorka PRZESADZIŁA z operacjami plastycznymi. Gwiazda STRASZY wyglądem i nie przypomina dawnej siebie. Fani są PRZERAŻENI
  3. Zeznania matki Dawida trafiły do mediów. Nic nie sugerowało jej najgorszego
  4. Nastolatki powinny brać przykład z córki zmarłej na raka Ani Przybylskiej. Wielka klasa 16-letniej Oliwii
  5. Małgorzata Rozenek przekazała przykrą wiadomość od swojego lekarza. Nie wystąpi w uwielbianym przez Polaków programie
  6. Właśnie podano jakie rany znajdowały się na ciele Dawidka. Ogrom krzywdy chłopca ściska za gardło

Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu