Była żona Krzysztofa Ibisza znalazła nowego partnera. To jeden z największych serialowych gwiazdorów

Była żona Krzysztofa Ibisza znalazła nowego partnera. To jeden z największych serialowych gwiazdorów

Krzysztof Ibisz został mężem Anny Zejdler w 1998 roku. Ich związek małżeński trwał 6 lat. Na wczorajszym wręczeniu Róż Gali jego była żona pojawiła się w towarzystwie nowego mężczyzny. To znany polski aktor teatralny, reżyser, scenarzysta i producent filmowy.

Krzysztof Ibisz rozstał się z Anną Zejdler 15 lat temu. Redaktor naczelna „Gali” oraz „InStyle” pojawiała się jednak w jego towarzystwie. Przez jakiś czas prowadzili razem program lifestylowy „Studio weekend” w telewizji Polsat. 

– Oczywiście, Krzysztof się mną opiekuje. Przywozi do studia, odwozi. Ma przygotowane karteczki i flamastry do podkreślania tekstu. Zawsze ma dla mnie kanapkę. Na każdym kroku dba o mój komfort, za co jestem mu bardzo wdzięczna. Jest lepiej niż się spodziewałam – mówiła Zejdler. 

Krzysztof Ibisz rozstał się z nią przed laty. Była żona prezentera w towarzystwie innego mężczyzny

Na wczorajszym wręczeniu Róż Gali było obecnych wiele gwiazd. Wśród nich znalazł się też Marek Bukowski, który nie pozował na ściance sam. Towarzyszyła mu Anna Zejdler. 

49-letni aktor miał burzliwe życie uczuciowe. W 2018 roku rozwiódł się z aktorką Ewą Bukowską. To ona zaledwie cztery lata wcześniej podjęła ostateczną decyzję o rozwodzie. Od tamtej pory gwiazdor nie próżnuje – jego życie miłosne to temat często pojawiający się w kolorowej prasie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Po rozwodzie Bukowski przez krótki czas był w związku z Weroniką Książkiewicz, którą poznał na planie serialu „Leśniczówka”. Para nie ukrywała swojej relacji i była często fotografowana przez paparazzi na ulicach Warszawy. Jednak łączące ich uczucie wygasło po kilku miesiącach. 

Dzisiaj grzeje: 1. Chłopak miał mieć operację, zostawił na ciele wiadomość dla lekarza. Chirurg dochodził do siebie 30 minut
2. Tragiczne wiadomości z centralnej Polski. Samolot runął na ziemię i stanął w ogniu, jest informacja o ofiarach

Co łączy Marka Bukowskiego z dziennikarką?

Nie wiadomo, na jakim etapie znajduje się relacja aktora ze znaną dziennikarką. Nie wiemy też, co dokładnie ich łączy i od jak dawna się spotykają. W każdym razie życzymy im szczęścia!

Najlepsze newsy dnia:

  1. Premier w expose odniósł się do Trzynastki i 14. emerytury. Zapowiedział walkę o polskich emerytów
  2. Jarosław Jakimowicz dostał pracę w TVP. Wiemy, co będzie robił
  3. Fryzura, za którą faceci szaleją. Jest prosta i szybka w wykonaniu, wystarczą 3 minuty, by osiągnąć zachwycający efekt
  4. Mama przez całą dobę szukała pomocy dla 8-letniej córki, która najpewniej została zgwałcona. Oburzająca postawa lekarzy, nie chcieli mieć z nią do czynienia
  5. Kamyczek miał tylko dwa miesiące, nikt nie chciał go pochować. Wiadomo już, gdzie znaleziono mu grób, nie sposób powstrzymać się od łez

Źródło: plotek

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News