Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z synem. "Jak bracia"

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie z synem. "Jak bracia" Źródło: Instagram/Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz słynie ze swojego młodego wyglądu. Gwiazdor zaprezentował właśnie zdjęcie ze swoim synem. Internauci twierdzą, że wyglądają bardziej jak bracia.

Krzysztof Ibisz przez wiele osób uważany jest za postać, dla której czas się zatrzymał. Gwiazdor imponuje swoim młodzieńczym wizerunkiem. Gdy zaprezentował zdjęcie ze swoim synem, posypały się komentarze internautów mówiące o tym, że wyglądają bardziej jak bracia. 

Krzysztof Ibisz chwali się synem 

Krzysztof Ibisz w ostatnim czasie kojarzony jest głównie z prowadzeniem hitowego programu Polsatu "Taniec z Gwiazdami". Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor opublikował zdjęcie ze swoim synem. 

Podobieństwo między nimi jest uderzające. Ze względu na młody wygląd prezentera, fani sugerują, że to wręcz nieprawdopodobne, że jest ojcem chłopca. Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Reakcja fanów 

Krzysztof Ibisz jest ojcem dwóch synów: Maksymiliana, którego ma z pierwszą żoną Anną Ibisz, i Vincentego, który jest owocem związku z drugą partnerką prezentera, Anną Nowak-Ibisz. Młodszy z chłopców był ostatnio gościem gwiazdora na planie "Tańca z Gwiazdami". Krzysztof Ibisz postanowił uwiecznić to wydarzenie, a później opublikować zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. 

Fani byli zachwyceni tym postem i natychmiast zaczęli reagować pozytywnie na fotografie. Widać tam ojca i syna pozujących obok siebie w eleganckich garniturach. Nastoletni Vincent spokojnie będzie mógł iść w ślady ojca, bo ewidentnie ma wygląd odziedziczył po sławnym tacie. 

Internauci stwierdzili, że obaj panowie wyglądają wspaniale. Pojawiły się także głosy sugerujące, że bardziej przypominają braci niż ojca i syna. Jak wiadomo, Krzysztof Ibisz słynie ze swojego młodzieńczego wizerunku. 

- Kiedy ojciec wygląda młodziej od syna - napisała jedna z fanek. 

- Wglądacie bardziej jak bracia - dodała inna.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat aktorki Kiepskich. Pochowała trzech mężów, wcześniej odeszli też jej rodzice
2. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą

Część fanów w żartobliwym tonie zaczęła przestrzegać prezentera przed tym, że rośnie mu poważna konkurencja w postaci Vincenta. Jak widać syn nabiera już doświadczenia w branży rozrywkowej i podpatruje pracę swojego słynnego ojca. Trudno o lepszą praktykę zawodową niż oglądanie Krzysztofa Ibisza w akcji. 

Źródło: Instagram/Krzysztof Ibisz 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Renta może pozbawić 500 plus. ZUS dokładnie sprawdzi twoją kieszeń
  2.  Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Ofiara bogacza przerwała milczenie. "Byłam gwałcona nawet trzy razy dziennie"
  4. Kobieta pomyłkowo wysłała SMS na zły numer. Za nic nie mogła przewidzieć wydarzeń, które wydarzyły się chwilę później
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: Instagram

Następny artykuł