Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora"

Widzowie zupełnie się tego nie spodziewali. Po pierwszym tańcu Krzysztof Ibisz nagle zapowiedział "czwartego jurora" Źródło: Screen/ Facebook/ Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami

Krzysztof Ibisz zaskoczył już na początku 10. edycji "Tańca z gwiazdami". O ocenę występu pierwszej pary poprosił czwartego jurora, którego tożsamość zaskoczyła wszystkich.

Krzysztof Ibisz jest doskonałym, doświadczonym konferansjerem. Wie, jak budować emocje podczas imprezy, wie też, jak zaskoczyć widownię. Zrobił to już na starcie 10. edycji "Tańca z gwiazdami", która właśnie wystartowała na antenie Polsatu. O ocenę pierwszego występu został poproszony czwarty juror.

Krzysztof Ibisz zaprasza do oceny. Nowy juror

10. edycję tanecznego show zainaugurowali Damian Kordas i Janja Lesar. Swym występem zachwycili internautów, którzy entuzjastycznie zareagowali w mediach społecznościowych. Okazało się, że Kordas czuje się na parkiecie tak samo dobrze, jak w kuchni.

Oczywiście głos internautów i widzów jest ważny, ale liczy się zdanie jurorów. Uczestników ocenia trójka sędziów: Iwona Pavlović, Beata Tyszkiewicz, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tak dobrą inauguracją programu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle Krzysztof Ibisz zaskoczył. Gdy wydawało się, że tancerze odejdą z doskonałą oceną, prowadzący poprosił o opinię jeszcze czwartego jurora. Zaskoczona publiczność spojrzała w stronę, którą pokazał Ibisz. Na widowni siedziała babcia Kordasa, pani Feliksa. To ona miała ocenić występ wnuczka. I także była nim zachwycona. Powiedziała, że Damian spisał się wspaniale i nie spodziewała się, że w ogóle potrafi on tańczyć.

Dzisiaj grzeje: 1. Pijani rodzice jechali z dzieckiem samochodem. Zrobiono im zdjęcie. Ten widok mrozi krew w żyłach

2. Byli na ostatniej prostej w drodze na wesele. Jest ofiara śmiertelna, dwie kolejne osoby są w stanie ciężkim

A jednak potrafi. I niewykluczone, że zachwyci swoją babcię w kolejnych odcinkach. Pytanie, czym zaskoczy jeszcze Krzysztof Ibisz?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Gwiazdor Polsatu wziął ślub ze znaną aktorką! Fani są w szoku, nikt nie miał o tym pojęcia
  3. Barbara Kurdej-Szatan odważna jak nigdy. Pokazała, jak wypina pupę
  4. Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte
  5. Pijana babcia próbowała uśpić noworodka suszarką. Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o życie maleństwa

Źródło: WP

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News