Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojej młodości. Trudno uwierzyć, że ma już tyle lat

Krzysztof Ibisz zdradził sekret swojej młodości. Trudno uwierzyć, że ma już tyle lat Źródło: Instagram/Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz mimo upływu lat wciąż zachwyca swoim wyglądem i świetną kondycją. Wszyscy zastanawiają się w jaki sposób udaje mu się to osiągnąć. Prezenter zdradził ostatnio fanom swoje tajniki, a sposoby na wieczną młodość mogą je zaskoczyć.

Krzysztof Ibisz to polski aktor, dziennikarz i prezenter. Wiele lat temu próbował nawet swoich sił w polityce. Jednak ostatnio jest znany głównie ze swojego młodego wyglądu. Mimo upływu lat wciąż zachwyca, a jego fanki przyznają, że z roku na rok jest coraz przystojniejszy. Jaki jest jego sekret?

Krzysztof Ibisz mimo upływu lat wciąż wygląda niesamowicie młodo

Krzysztof Ibisz urodził się w Warszawie 25 lutego 1965 roku, więc w tym roku skończył 54 lata. Aż trudno uwierzyć, że wciąż wygląda tak dobrze, choć zbliża się do 60-tki. Każdy, kto spojrzy na jego zdjęcia, widzi dojrzałego mężczyznę w sile wieku, któremu można dać maksymalnie 40, ale nie 50 lat. 

Fani prezentera zastanawiają się od lat, jaki jest sekret tak dobrego starzenia się dziennikarza. Parę razy uchylił rąbka tajemnicy. Podobno jego twarz nie jest dziełem chirurga plastycznego. Jak twierdzi sam Krzysztof Ibisz, woli unikać poprawiania swojej urody w ten sposób.

– Pomyślałem, że zaapeluję, żeby państwo nie robili sobie operacji plastycznych, o ile nie ma do tego wskazań medycznych: po wypadkach czy na przykład przy widocznych defektach powodujących depresję. Nie ma nic piękniejszego niż naturalność - mówi.

– Dobre zdrowie, młody wygląd i znakomite samopoczucie zawdzięczam zaledwie trzem czynnikom: aktywności fizycznej, właściwemu odżywianiu i regeneracji – dodaje prezenter. 

Niedawno zamieścił na Instagramie post, w którym mówi o jeszcze jednym czynniku. Podobno to właśnie dzięki niemu gwiazdor Polsatu wygląda tak dobrze. Być może fanki skorzystają z tego pomysłu i sam zaczną stosować ten trik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Krzysztof Ibisz zdradza sekret swojego młodzieńczego wyglądu

Krzysztof  Ibisz po skończeniu 40 lat wydał książkę pt. "Jak dobrze wyglądać po 40". Udzielił tam nie tylko porad co do odżywiania i ćwiczeń, ale także nastawienia do życia i motywacji. Dziś podchodzi do tych kwestii trochę inaczej. Ceni sobie prostotę i jak zapewnia nie potrzebuje pieniędzy i wielu narzędzi do tego by świetnie wyglądać. 

Ostatnio na instagramie pochwalił się "Eliksirem młodości Krzysztofa". Jest to zapewne sok, który ma pomóc w walce o wygląd i dobre samopoczucie. Prezenter opatrzył ten post podpisem, który sugeruje, że tajemniczy napój to jego autorski projekt, jednak jeszcze nie wiadomo, z czego składa się napój. Być może już niedługo zobaczymy ten produkt na sklepowych półkach.

- Myślicie, że mój nowy produkt ma szansę na rynku? - napisał. 

Post wygląda bardziej jak żart autora, który wykazał się dużym dystansem do samego siebie. Warto jednak zapamiętać poważne rady prezentera, aby jak najdłużej cieszyć dobrą kondycją oraz gładką cerą.

(Fot. Instagram/krzystof_ibisz_official)

  1. Danuta Wałęsa w mocnych słowach o Jarosławie Kaczyńskim. „Nie ma żony, a chce rządzić kobietą i całym krajem
  2. Joanna Liszowska była zaręczona ze znanym polskim aktorem. Ona miała 24-lata, on prawie 40
  3. RCB ogłosiło na dzisiaj pomarańczowe alerty 2 stopnia. Krzysztof Jackowski zdumiewa wizją końca upałów w czerwcu
  4. Takich słów po Maryli Rodowicz nikt się nie spodziewał. Wysłowiła się jak chuligan z bramy?
  5. Najnowsze doniesienia mediów ukazują prawdę nt. członków rodziny tragicznie zmarłego Wodeckiego. Są bolesne
  6. Złapiecie się za głowy, jedyne takie imię na świecie. Należy do synka kultowego artysty disco polo

 Źródło: Instagram

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu