Krzysztof Ibisz, zdjęcie syna
instagram.com krzysztof_ibisz_official
Weronika Wasiak - 8 Listopada 2020

Syn Krzysztofa Ibisza zdecydowanie łamie serca kobiet. Doskonale widać, do kogo jest podobny

Krzysztof Ibisz może być dumny z syna. Chłopak skradnie niejedno kobiece serce. Internauci nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.

Krzysztof Ibisz od 1998 do 2004 roku był związany z Anną Zejdler, a od 2005 do 2009 roku ze znaną dziennikarką Anną Nowak. Owocem jego pierwszego małżeństwa jest syn Maksymilian, z kolei z prowadzącą "Dzień Dobry TVN" doczekał się syna Vincenta. Tym razem to o pierworodnym gwiazdora zrobiło się w sieci dość głośno.

Krzysztof Ibisz ma powody do dumy. Internauci zachwyceni jego synem

Kilka dni temu pierworodny syn gospodarza "Tańca z gwiazdami" skończył 20 lat! Z tej okazji jego mama opublikowała na swoim Instagramie kilka wspólnych zdjęć, pokazując przy tym, jak jakiego mężczyznę wyrósł Maksymilian. Anna Zejder wróciła nieco pamięcią do czasów, zanim jeszcze została mamą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Podczas studiów, kiedy większość koleżanek myślała o robieniu zawodowej kariery, dalekich podróżach albo imprezowaniu do białego rana, ja raczej marzyłam o ciąży, karmieniu piersią i spacerach z wózkiem po parku. Chciałam dorosłe życie zacząć od tego, co było dla mnie najważniejsze - wspomina była żona Krzysztofa Ibisza.

- Dlatego 6 listopada 2000 roku, kilka miesięcy po obronie pracy magisterskiej, w poniedziałkowy mroźny poranek po raz pierwszy zostałam matką. Szczęście moje było tym większe, że wcześniejszą, nieudaną ciążę, wybitna profesor ginekolog-położnik skomentowała słowami: Nie wiem czy w ogóle będzie pani kiedyś miała dzieci. No cóż. Mam! Jedno z Nich, Maksymilian, kończy dzisiaj 20 lat... Jestem dumna, że udało mi się Syna wychować na faceta z zasadami. Mam nadzieję, że życie będzie Go rozpieszczać „na maksa”! Wiem, że i tak nie przewróci Mu się w głowie! - dodała.

Dzisiaj grzeje:

1. Podczas pogrzebu usłyszeli płacz i dziwne dźwięki z trumny. Kiedy otworzyli wieko, zamarli, natychmiast podjęli decyzję

2. Wojciech Cejrowski w środku nocy przekazał niepokojącą wiadomość. Prosi wszystich o modlitwę, co się dzieje?

3. Wspaniałe wieści dla emerytów. Dostaną dodatkowe pieniądze, wiemy kiedy

Uwadze żeńskiej części internautów nie umknęło, jak przystojnym mężczyzną jest już 20-letni Maks. Wielu dostrzegło również uderzające podobieństwo do matki. Wygląda na to, że chłopak już może poszczycić się szerokim gronem adoratorek.

- Ale przystojniak - zachwala internautka.

- Chłopak jak marzenie - dodaje kolejna.

- Cała Mama - zauważa obserwatorka.

- Wykapana mama - potwierdza jeszcze inna.

- Mega przystojny. Bardzo interesująca twarz i mądre oczy. Podobny do mamy - czytamy.

Obrazy Pikio

instagram.com anna_zejdler

Najlepsze newsy dnia:

  1. Malutkie rysie pilnie poszukiwane. Nie żyje ich mama, słynna rysica Nelly
  2. Kamil Stoch i jego żona zachwycili kibiców. Nasz mistrz pokazał fanom swoje "dziecko" (FOTO)
  3. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  4. Rząd nagle zmienia plany. Wycofa się z kontrowersyjnego zakazu?
  5. Żona zwija się z bólu. Mąż w tym czasie robi porażającą rzecz, zdjęcie oburzyło tysiące internautów
  6. Znaleźli szczątki dinozaura na niewłaściwym kontynencie. Historyczna zagadka, naukowcy są w kropce
  7. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News