Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem na cmentarzu. Do sieci trafiło zdjęcie, nastoletni Vincent jest bardzo przystojnym mężczyzną

Krzysztof Ibisz z byłą żoną i synem na cmentarzu. Do sieci trafiło zdjęcie, nastoletni Vincent jest bardzo przystojnym mężczyzną Źródło: Instagram/krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz pokazał się na Cmentarzu Powązkowskim ze swoją rodziną. Jego była żona i syn wyglądają fantastycznie. Vincent już niedługo będzie przykuwał uwagę fanek tak, jak jego ojciec.

Krzysztof Ibisz wybrał się na Cmentarz Powązkowski ze swoją byłą żoną Anną Nowak-Ibisz oraz ich nastoletnim synem Vincentem. Od razu ściągnęli na siebie wzrok ludzi, którzy odwiedzali tamtego dnia cmentarz - nie tylko ze względu na swoją popularność, ale też dlatego, że pojawili się tam w słusznej sprawie. Widać, że mimo rozstania rodziców, jako rodzinę wciąż łączą ich piękne relacje.

Krzysztof Ibisz zbierał "do puszki" z byłą żoną i synem

Popularny prezenter telewizyjny znany ze swojej młodzieńczej urody, którą udaje mu się zachować mimo upływu czasu, pojawił się na Cmentarzu Powązkowskim nie dla własnych zmarłych, ale dla tych, którym nie ma kto pomóc. W ramach kwesty zbierali pieniądze na konserwację zabytkowych grobów, którymi już dawno przestali się zajmować krewni zmarłych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Cmentarz Powązkowski pełen jest pięknych, historycznych grobowców, ale nie wszystkie z nich cieszą się taką samą uwagą ze strony odwiedzających. Kwesta, w której wziął udział Krzysztof Ibisz wraz z byłą żoną i synem, tworzy fundusz na rzecz opieki właśnie nad tymi najbardziej zaniedbanymi, opuszczonymi nagrobkami.

Byli małżonkowie wspólnie wychowują nastoletniego syna

Pomimo rozwodu para nie poddała się w kwestii stworzenia odpowiednich warunków do rozwoju dla syna. Współpracują przy wychowaniu Vincenta na tyle, na ile pozwala im aktywne życie zawodowe. Po dniu spędzonym razem na Powązkach Anna Nowak-Ibisz we wzruszający sposób opisała na swoim koncie na Instagramie, jakie wspomnienia związane z byłym mężem budzi w niej Cmentarz Powązkowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona przyłapana na zdradzie w samochodzie. Mąż wszystko nagrał
2. Joanna Krupa urodziła, do sieci trafiło zdjęcie z porodówki. Złapiecie się za głowy, jak nazwała dziecko

- To również ten moment, kiedy razem z moim byłym mężem wracamy do czasów naszej młodości - kiedy oboje mieliśmy po 17 lat, zawsze chodziliśmy na Powązki zapalać małe znicze na opuszczonych grobach i na grobach wielkich aktorów. Tak było przez długie lata - ja dojeżdżałam autobusem na Wolę, pod blok Krzyśka i dalej szliśmy już razem, zawsze po zmroku - napisała Anna Nowak-Ibisz.

Trzeba również przyznać, że młody Vincent wyrasta na bardzo przystojnego mężczyznę. Jeszcze kilka lat, a może mieć tyle fanek, co jego sławny tata. Być może o nim również krążyć będą historie o wiecznej urodzie i młodym wyglądzie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zakaz handlu w niedziele będzie ZŁAGODZONY. Skorzystają dwie grupy społeczne
  2. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
  3. Karkówka przygotowana "po polsku" to absolutny hit ostatnich czasów. Dosłownie rozpływa się w ustach
  4. Rodzina ujawnia jej historię, żeby ostrzec innych. 23-letnia mama zmarła podczas Świąt Bożego Narodzenia
  5. Małgorzata odwiedziła grób swojego 6-letniego syna. Nagle zauważyła fakt, po którym z wściekłości zalała ją krew

źródło: jastrzab post

Następny artykuł