Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia

Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia Źródło: youtube/AnMa Agencja Eventowa

Krzysztof Ibisz był jednym z konferansjerów prowadzących Sylwestrową Moc Przebojów z Polsatem. Nagle podstawił mikrofon do publiczności. Takiej reakcji kompletnie się nie spodziewał.

Krzysztof Ibisz w telewizji jest już od wielu lat, przez co ma ogromne doświadczenie w konferansjerce. Człowieka z takim obycie, wydawałoby się, że mało co jest w stanie zaskoczyć. Jednak tym razem nie mógł ukryć zdumienia.

Krzysztof Ibisz musiał zapowiedzieć gwiazdę. Nie spodziewał się takiej reakcji publiczności

Polsat do zorganizowania swojego sylwestra zaprosił całą plejadę gwiazd. Pojawiło się Ich Troje z Michałem Wiśniewskim, a także Michał Szpak. Grał również zespół Piersi, który wykonał cover utworu Zenka Martyniuka. Jednak gdy Krzysztof Ibisz musiał zapowiedzieć jeszcze inną gwiazdę, stało się coś, czego się kompletnie nie spodziewał.

Prowadzący dostał za zadanie zapowiedzenie młodej gwiazdy, wokalisty, który wybił się słynnym utworem "Ona by tak chciała". Podnosząc głos, Krzysztof Ibisz zaczął prowadzić swoją narrację, zapowiadając oddanie części inicjatywy publiczności.

- Cały stadion, my krzykniemy z Elą imię, a wy nazwisko. Przed wami, Ronnie... - krzyknął do mikrofonu Krzysztof Ibisz, podstawiając mikrofon do publiczności.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sam Krzysztof Ibisz był zdumiony

Gdy prowadzący przystawił mikrofon w stronę publiczności za jego plecami, rozległ się gromki okrzyk "Ferrari". Sam Krzysztof Ibisz nie spodziewałby się takiego entuzjazmu wobec młodego artysty. W końcu Ronnie Ferrari jest w show-biznesie od niedawna, a na razie wybił się zaledwie jednym utworem. Jednak właśnie ta jedna piosenka okazała się przysporzyć aż takiej popularności młodemu artyście.

Dzisiaj grzeje: 1. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Ronnie Ferrari wchodząc na scenę, wywołał ekstatyczne okrzyki widowni. Cały występ został zarejestrowany przez kamery i jest dostępny do obejrzenia w internecie. Słynny utwór "Ona by tak chciała" zgromadził na popularnym serwisie YouTube już 105 milionów wyświetleń.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nowe ognisko ptasiej grypy w Polsce. Objawy i powikłania, które mogą pojawić się u ludzi
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. 20-letni syn gwiazdy, twórczyni uwielbianych seriali tragicznie zginął w Sylwestra
  4. Żona Strasburgera w końcu wyjawiła wszystko. Nikt się nie spodziewał
  5. Tragiczny finał imprezy sylwestrowej. Zmarł chwilę po północy

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News