Gwiazdor Polsatu oburzony tym, co stało się po śmierci Kory! "To pomówienia"

Gwiazdor Polsatu oburzony tym, co stało się po śmierci Kory! "To pomówienia"

Gwiazdor, który wybił się w emitowanym na stacji Polsat "Tańcu z gwiazdami", postanowił udzielić jeszcze jednego komentarza na temat śmierci swojej bliskiej przyjaciółki. Kora Jackowska była jego pacjentką i to właśnie z nim kontaktowała się w ostatnie tygodnie przed śmiercią.

Krzysztof Gojdź od dnia śmierci Kory Jackowskiej regularnie opowiada o ich rozmowach, o jej obawach tuż przed śmiercią, a także o ogólnym życiowym nastawieniu piosenkarki. Jak się okazuje, gwiazdor stacji TVN i Polsat, a przede wszystkim lekarz medycyny estetycznej był bardzo bliską osobą w życiu artystki. To z nim przeprowadzała długie dyskusje nawet wtedy, gdy czuła się słaba i przerażona wizją zbliżającej się śmierci. Jak się jednak okazuje, nie wszystko co media piszą o relacjach Krzysztofa Gojdzia z Korą jest prawdziwe. Lekarz zdecydował się zareagować na pomówienia, które od kilku dni regularnie pojawiają się w sieci.

Krzysztof Gojdź: "To pomówienia"! O co gwiazdor stacji Polsat i TVN oskarża media?

Na swoim Instagramie Krzysztof Gojdź zdradził między innymi jak brzmiał ostatni SMS, który Kora Jackowska do niego wysłała. Przyznał, że artystka bała się śmierci. Nigdy jednak nie zdradzał szczegółów z operacji i zabiegów, które przeprowadzał na piosenkarce. - Nigdy nie zdradziłem kto jest moją pacjentką i jak wygląda jej sytuacja zdrowotna. Obowiązuje mnie tajemnica lekarska oraz lojalność wobec osób, które mi zaufały. Wszystkie pomówienia w mediach dotyczące mojej wypowiedzi na temat ewentualnego leczenia i zabiegów u gwiazd, w tym Kory, są nieprawdziwe - wyznaje Krzysztof Gojdź. Zwraca również uwagę, żeby nie pisać do niego z pytaniami o szczegóły pogrzebu, bo o tych tematach powinna mówić tylko rodzina.

Na co zmarła Kora Jackowska?

Kora Jackowska od wielu lat cierpiała na raka jajników. W 2014 roku poinformowała media o swojej chorobie, jednak nie poddawała się. Wielokrotnie wspominała, że chce żyć i walczy o życie. Radioterapia nie przeszkodziła jej w występach i pracy - zwłaszcza, że tej drugiej potrzebowała na opłacenie leczenia. Leki przedłużyły jej życie, jednak wykończony organizm nie dał sobie rady. Kora zmarła 28 lipca, nie zdążyła zrealizować wszystkich swoich planów.

Pogrzeb Kory: kiedy i gdzie się odbędzie?

Pogrzeb Kory odbędzie się 8 sierpnia o godz. 11 w Domu Przedpogrzebowym na Cmentarzu Wojskowym przy ul. Powązkowskiej 43/45 w Warszawie. Z pewnością będą tam obecni fani, jednak przede wszystkim jest to dzień pożegnania dla rodziny i najbliższych przyjaciół artystki. Kora fot. facebook.com/drkrzyszofgojdz fot. wikipedia.org fot. facebook.com/Kora

PRZECZYTAJ: Gwiazda TVN zlinczowana. Zrobiła coś bardzo niestosownego

PRZECZYTAJ: Widzów DDTVN zamurowało. Media poinformowały o śmierci jego ojca

PRZECZYTAJ: Fani w rozpaczy! Uwielbiany przez miliony gwiazdor TVP odchodzi na naszych oczach

PRZECZYTAJ: Psi dramat na polskiej ulicy! Przez głupotę właścicieli nie udało się uratować psa

"}" data-sheets-userformat="{"2":4931,"3":[null,0],"4":[null,2,11982760],"9":1,"11":4,"12":0,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News